Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor

Paul Walker by oslávil 50. narodeniny. Takýto odkaz do neba mu posiela jeho herecký kolega Vin Diesel

Paul Walker a Vin Diesel neboli iba hereckí kolegovia.


O pár mesiacov ubehne 10 rokov od smrti jedného z obľúbených hercov filmu Rýchlo a Zbesilo. Paul Walker sa už ako batoľa objavil v reklame na plienky a od mladosti sa živil ako príležitostný herec a model. Fanúšikovia si ho však pamätajú najmä ako policajta Briana O’Connera z úspešnej série akčných filmov Rýchlo a zbesilo.

Dňa 12. septembra by oslávil svoje okrúhle päťdesiate narodeniny. Pri tejto príležitosti zdieľal jeho herecký kolega Vin Diesel na Instagrame príspevok, v ktorom si spomína na ich spoločne prežité časy. Vin Diesel s Paulom neboli len hereckí kolegovia, ale mali k sebe veľmi blízko aj mimo natáčania. V roku 2015 dokonca Diesel pomenoval svoju dcéru po svojom nebohom priateľovi Walkerovi. Diesel je zároveň krstným otcom Walkerovej dcéry Meadow, ktorá sa narodila v roku 1998. 

„Dekáda… desať dlhých rokov… a predsa je to ako včera, keď sme ti spievali všetko najlepšie k 40-tke! Svet nie je ten istý, brat… no dá sa povedať, že bojujeme. Ale myslím na teba, usmievam sa a viem, že všetko bude v poriadku,“ začína Vin v príspevku, ktorý publikoval dnes ráno nášho času.

„Pre mňa tento obrázok predstavuje moment, keď som vedel, že budeme bratmi naveky. Január 2010, noc predtým, ako sme išli na Haiti. Tak veľmi rád by som chcel, aby sme ti krájali tortu a spievali všetko najlepšie k narodeninám, k tvojej veľkej päťdesiatke! No, pravdepodobne, by sme to aj tak neurobili… pretože by ste boli na Maui alebo v Maroku alebo kdekoľvek na tejto planéte, kde sú ľudia v núdzi. Chýbaš mi… Milujem ťa a budem si naďalej ctiť krásnu dušu, ktorou si. Všetko najlepšie,“ zakončuje Diesel.

Paul Walker sa totiž okrem iného venoval dobročinnosti v rámci svojej neziskovej organizácie Reach Out Worldwide, ktorú založil v roku 2010 s cieľom poskytnúť pomoc regiónom zničeným prírodnými katastrofami.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.