Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina
V spolupráci s Itafilm

Pavúčí hrdina sa vracia! Štýlový animák Spider-Man: Cez paralelné svety sľubuje strhujúci zážitok

Sequel parádneho animáku vstúpi do kín začiatkom júna.


Videl si fantastický animák Spider-Man: Paralelné svety? Ak nie, mal by si to okamžite napraviť. Podľa mnohých (a nás tiež) totiž patrí k tým najlepším komiksovkám, aké boli kedy natočené.

Odniesol si nielen chválu kritikov a divákov, ale aj Oscara za najlepší animovaný film (a mnoho iných cien). V týchto dňoch navyše do kín vstupuje očakávaný sequel Spider-Man: Cez paralelné svety, tentokrát v réžii trojice Joaquim Dos Santos, Kemp Powers a Justin K. Thompson.

Nové dobrodružstvo sa začína

Hlavným hrdinom je opäť Miles Morales, ktorý chráni Brooklyn ako maskovaný hrdina Spider-Man. Po nejakom čase sa ale znovu stretne s Gwen Stacy a vydá sa s ňou na šialenú jazdu paralelnými svetmi. Nachádza jednak novú partiu Spider-Manov, ale aj nebezpečného protivníka.

Miles zároveň bude stáť pred viacerými osobnostnými skúškami, ako aj pred prehodnotením toho, čo vlastne znamená byť hrdinom.

V originálnom znení prepožičali postavám hlasy Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Issa Rae, Jake Johnson, Jason Schwartzman, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Vélez, Greta Lee, Rachel Dratch, Shea Whigham, Andy Samberg, Karan Soni, Daniel Kaluuya či Jorma Taccone.

YouTube video

Hoci Spider-Man: Cez paralelné svety režírujú iní tvorcovia, kvalita by mala ostať zachovaná. Ako producent totiž na projekt dohliada jeden z režisérov jednotky Bob Persichetti a okrem neho aj overení Christopher Miller a Phil Lord (tí sa postarali aj o scenár).

Trailer navyše naznačuje, že film bude opäť vizuálnou peckou nabitou originálnymi nápadmi a humorom. Projektu celkom iste verí aj štúdio Sony, keďže nás už budúci rok čaká tretí diel Spider-Man: Beyond the Spider-Verse a na pláne je aj spin-off so ženskými superhrdinkami.

Spider-Man: Cez paralelné svety dorazí do slovenských kín už 1. júna.

Pavúčí hrdina sa vracia! Štýlový animák Spider-Man: Cez paralelné svety sľubuje strhujúci zážitok
Itafilm

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.