Pečenie nevinných cupcakeov s vnučkou skončilo tragikomickou katastrofou

Vnučke to však vôbec nevadilo.

Zdroj: Sincerely Media, unsplash.com / Kennedy News

Pečenie je občas veda a nie vždy dopadne úplne podľa našich predstáv. Určite ste už na internete videli mnoho fotografií zobrazujúcich nešťastné konce, ktoré nevyšli úplne podľa predstáv ich tvorcov. Podobne nešťastne skončilo aj pečenie koláčikov, ktoré mali mať na vrchu jednorožcov. O vtipnom príbehu informoval portál metro.

Mali to byť nevinné muffiny s jednorožcami na vrchu

Malá šesťročná Brielle Langdon sa rozhodla, že chce pre svojich učiteľov v škole upiecť koláčiky, ktoré budú ozdobené jednorožcami. Pri pečení jej pomáhala jej babka, ktorá s ňou trávila deň. Kúpila teda zmes na jednoduchú prípravu cupcakeov a pustili sa do pečenia. Koláčiky sa v zásade podarili, no Brielle mala na zdobenie svoj vlastný názor, s ktorým sa nestotožňovala jej babka.

Babka ju nechcela pustiť s koláčikmi do školy

Zo spoločného pečenia vzniklo šesť cupcakeov s naozaj jedinečnými ozdobami na vrchu. Brielle má ako šesťročná jednoznačne trochu väčšiu predstavivosť ako jej babka, a preto sa jej štylizované jednorožce na vrchu zdali byť úplne v poriadku.

Babke však údajné jednorožce pripomínali viac mužské prirodzenie. Aj napriek tomu, že babka svojej vnučke vysvetľovala, že jej jednorožce vyzerajú skôr ako pipíky, vnučka sa nenechala odradiť a stála si za tým, že koláčikmi poteší svojich učiteľov.

Lesley, babka malej Brielle, sa snažila “zabudnúť“ koláčiky doma, než sa vydali aj s vnučkou do školy. Šikovná Brielle však babku napomenula, že zabudli sladkú dobrotu pre učiteľov, a tak sa po ne vrátili. Lesley sa mohla snažiť, koľko chcela, no aj tak sa jej vnučku nepodarilo presvedčiť. Brielle bola jednoducho presvedčená o tom, že na vrchu cupcakeov sú jednorožce.

Trauma z pečenia s vnučkou

Babka sa vnučke snažila pomôcť pri tvarovaní rohov jednorožcov, aby vyzerali lepšie, no malá slečna to chcela všetko vyrobiť vo svojej vlastnej réžii. Lesley sa vyjadrila, že s vnučkou zväčša pečie welské koláče, ktoré sú oveľa jednoduchšie na prípravu. Stará mama sa zaprisahala, že už nikdy nebude piecť cupcaky s jednorožcami.

Made unicorn cupcakes for my niece from r/ExpectationVsReality

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pes alebo vtákopysk? Tento druh psa máš možno doma aj ty

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME