Streda 26.1.2022
sk
Tamara
cz
Zora, Jitřenka

Pečenie je občas veda a nie vždy dopadne úplne podľa našich predstáv. Určite ste už na internete videli mnoho fotografií zobrazujúcich nešťastné konce, ktoré nevyšli úplne podľa predstáv ich tvorcov. Podobne nešťastne skončilo aj pečenie koláčikov, ktoré mali mať na vrchu jednorožcov. O vtipnom príbehu informoval portál metro.

Mali to byť nevinné muffiny s jednorožcami na vrchu

Malá šesťročná Brielle Langdon sa rozhodla, že chce pre svojich učiteľov v škole upiecť koláčiky, ktoré budú ozdobené jednorožcami. Pri pečení jej pomáhala jej babka, ktorá s ňou trávila deň. Kúpila teda zmes na jednoduchú prípravu cupcakeov a pustili sa do pečenia. Koláčiky sa v zásade podarili, no Brielle mala na zdobenie svoj vlastný názor, s ktorým sa nestotožňovala jej babka.

Babka ju nechcela pustiť s koláčikmi do školy

Zo spoločného pečenia vzniklo šesť cupcakeov s naozaj jedinečnými ozdobami na vrchu. Brielle má ako šesťročná jednoznačne trochu väčšiu predstavivosť ako jej babka, a preto sa jej štylizované jednorožce na vrchu zdali byť úplne v poriadku.

Babke však údajné jednorožce pripomínali viac mužské prirodzenie. Aj napriek tomu, že babka svojej vnučke vysvetľovala, že jej jednorožce vyzerajú skôr ako pipíky, vnučka sa nenechala odradiť a stála si za tým, že koláčikmi poteší svojich učiteľov.

Lesley, babka malej Brielle, sa snažila “zabudnúť“ koláčiky doma, než sa vydali aj s vnučkou do školy. Šikovná Brielle však babku napomenula, že zabudli sladkú dobrotu pre učiteľov, a tak sa po ne vrátili. Lesley sa mohla snažiť, koľko chcela, no aj tak sa jej vnučku nepodarilo presvedčiť. Brielle bola jednoducho presvedčená o tom, že na vrchu cupcakeov sú jednorožce.

Trauma z pečenia s vnučkou

Babka sa vnučke snažila pomôcť pri tvarovaní rohov jednorožcov, aby vyzerali lepšie, no malá slečna to chcela všetko vyrobiť vo svojej vlastnej réžii. Lesley sa vyjadrila, že s vnučkou zväčša pečie welské koláče, ktoré sú oveľa jednoduchšie na prípravu. Stará mama sa zaprisahala, že už nikdy nebude piecť cupcaky s jednorožcami.

Made unicorn cupcakes for my niece from r/ExpectationVsReality

Zdroj: metro.co.uk


Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť