Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Pečenie je občas veda a nie vždy dopadne úplne podľa našich predstáv. Určite ste už na internete videli mnoho fotografií zobrazujúcich nešťastné konce, ktoré nevyšli úplne podľa predstáv ich tvorcov. Podobne nešťastne skončilo aj pečenie koláčikov, ktoré mali mať na vrchu jednorožcov. O vtipnom príbehu informoval portál metro.

Mali to byť nevinné muffiny s jednorožcami na vrchu

Malá šesťročná Brielle Langdon sa rozhodla, že chce pre svojich učiteľov v škole upiecť koláčiky, ktoré budú ozdobené jednorožcami. Pri pečení jej pomáhala jej babka, ktorá s ňou trávila deň. Kúpila teda zmes na jednoduchú prípravu cupcakeov a pustili sa do pečenia. Koláčiky sa v zásade podarili, no Brielle mala na zdobenie svoj vlastný názor, s ktorým sa nestotožňovala jej babka.

Babka ju nechcela pustiť s koláčikmi do školy

Zo spoločného pečenia vzniklo šesť cupcakeov s naozaj jedinečnými ozdobami na vrchu. Brielle má ako šesťročná jednoznačne trochu väčšiu predstavivosť ako jej babka, a preto sa jej štylizované jednorožce na vrchu zdali byť úplne v poriadku.

Babke však údajné jednorožce pripomínali viac mužské prirodzenie. Aj napriek tomu, že babka svojej vnučke vysvetľovala, že jej jednorožce vyzerajú skôr ako pipíky, vnučka sa nenechala odradiť a stála si za tým, že koláčikmi poteší svojich učiteľov.

Lesley, babka malej Brielle, sa snažila “zabudnúť“ koláčiky doma, než sa vydali aj s vnučkou do školy. Šikovná Brielle však babku napomenula, že zabudli sladkú dobrotu pre učiteľov, a tak sa po ne vrátili. Lesley sa mohla snažiť, koľko chcela, no aj tak sa jej vnučku nepodarilo presvedčiť. Brielle bola jednoducho presvedčená o tom, že na vrchu cupcakeov sú jednorožce.

Trauma z pečenia s vnučkou

Babka sa vnučke snažila pomôcť pri tvarovaní rohov jednorožcov, aby vyzerali lepšie, no malá slečna to chcela všetko vyrobiť vo svojej vlastnej réžii. Lesley sa vyjadrila, že s vnučkou zväčša pečie welské koláče, ktoré sú oveľa jednoduchšie na prípravu. Stará mama sa zaprisahala, že už nikdy nebude piecť cupcaky s jednorožcami.

Made unicorn cupcakes for my niece from r/ExpectationVsReality

Zdroj: metro.co.uk


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.