Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

Pekárka Natalie Sideserf z amerického Texasu je skutočnou majsterkou svojho odboru. Dôkazom sú aj mimoriadne realistické dezerty, ktoré vytvára. Tie majú často tvar úplne obyčajných predmetov či potravín (citrónov či cibule), ale inšpiráciu si Natalie berie aj z popkultúry. Viaceré jej koláče sú tak tvarované v štýle známych seriálových či filmových postáv.

Pečie už viac než desať rokov

Ako Natalie prezradila portálu Bored Panda, s pečením týchto nevšedných dezertov začala v roku 2008 na naliehanie kamaráta. Prvý pokus dopadol viac než slušne, takže sa Natalie rozhodla, že v pečení podobných kúskov bude pokračovať. Dnes je vyhľadávanou pekárkou a jej unikátne schopnosti si získali veľký ohlas.

Mnoho fanúšikov našla Natalie aj na internete, čo ju inšpirovalo rozbehnúť vlastný kanál na YouTube. Tak sa aj stalo a Sideserf Cake Studio má k dnešnému dňu viac než 97-tisíc odberateľov. V krátkych videách ti Natalie presne ukáže, ako svoje sladké umelecké diela vytvára.

Realistické torty sa stali meme

A pokiaľ sa ti tieto torty zdajú byť akési známe, tak to rozhodne nie je náhoda. Podobné realistické koláče a torty totiž viedli k vzniku nedávneho meme hitu. Ľudia následne s absurdnou komikou začali spochybňovať realistické objekty či osoby vo svojom okolí a nachádzali ukryté torty prakticky všade. Výsledkom bolo hneď niekoľko vtipných meme obrázkov. O nich sme ti dokonca priniesli aj samostatný článok.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť