Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.4.2024
sk
Ervín
cz
Alexandra

Pellegrini klamal. Predseda parlamentu sa nedostavil na duel s Korčokom, dôvod má byť úplne iný, ako uviedol

Nebol na návšteve v regióne, ale u svojej sestry.


Dnes sa mal odohrať v Rádiu Expres duel prezidentských kandidátov Petra Pellegriniho a Ivana Korčoka. Predseda parlamentu sa však naň nedostavil. Ako dôvod uviedol návštevu regiónov, pravda má byť však niekde úplne inde, informuje o tom denník SME.

Ivan Korčok nakoniec odpovedal na otázky moderátora Braňa Závodského sám, pritom jeho protikandidát Peter Pellegrini sa stále nachádzal v Bratislave.

Pellegrini účasť v dueli ešte cez víkend odmietol. Dnes svoju neúčasť na sociálnej sieti vysvetlil nasledovne: „A, prosím, nenechajte sa zmiasť, hoci Rádio Expres stále avizuje upútavku na dnešný prezidentský duel, ja som včas a vopred oznámil, že sa rozhovoru nezúčastním, keďže budem s vami v regióne.“

Denníku SME sa ho však v čase debaty podarilo odfotografovať na Miletičovej ulici v Bratislave. Na tejto ulici sa nachádza budova, kde má kanceláriu Pellegriniho sestra. Budova Rádia Expres sa nachádza od daného miesta len necelé štyri kilometre.

O tom, že sa predseda parlamentu nachádzal v čase debaty stále v Bratislave a nie v regiónoch, ako avizoval, informoval aj bývalý minister obrany Jaroslav Naď vo videu.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.