Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Pepco sťahuje z predaja nebezpečnú hračku. Môže sa prehrievať

Produkt je možné vrátiť v predajniach.


Po reťazci TEDi sťahuje z predaja produkt aj obchodná sieť Pepco. Podobne ako v spomínanom prípade, dôvodom je, že ide o nebezpečný produkt. Ako informuje Pepco na svojej stránke, ide o nebezpečnú hračku, ktorá môže byť rizikovou pre zdravie človeka.

Podľa informácií zo strany obchodu sa môže tovar, ktorý bol v predaji, priehrievať. Ide o hračku „Včela na diaľkové ovládanie“, ktorá má označenie PLU 596565. „Na základe interných testov sa zistilo, že výrobok sa môže zahrievať,“ uvádza Pepco na svojej stránke.

Aj napriek tomu, že sa nespomína to, či by mohol vzniknúť požiar, alebo nejaký výbuch, spoločnosť Pepco zákazníkom odporúča, aby hračku vrátili. Ďalej uvádza, že za nákup bude zákazníkom vyplatená plná suma, pričom nie je potrebné predkladať doklad o kúpe tohto tovaru.

TEDI sťahuje produkty

Mohlo by ťa zaujímať:

TEDI sťahuje z predaja viaceré produkty. Obsahujú nebezpečnú látku

V krátkom čase ide o ďalší nebezpečný produkt, ktorý sa predával na našom trhu. Vzhľadom na rastúce množstvo produktov na regáloch obchodov hrozí, že v najbližšej dobe sa opäť stretneme s ďalším prípadom, keď sa tam vyskytne nebezpečný produkt.

Pepco sťahuje z predaja
Pepco

Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.