Pes, mačka či papagáj. Toto sú reakcie domácich miláčikov na príchod ich majiteľov

Mačka je šťastím celá bez seba. Smrteľne vážne.

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Príchod domov bol diametrálne odlišný, keď si ešte nemal žiadne domáce zvieratko. Len si zhodil bundu, obul si papuče a bolo vybavené. Teraz? Teraz to vyzerá asi nejako takto. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko domácich miláčikov a ich spôsob, akým vítajú doma svojich majiteľov. Nájdeš medzi nimi toho svojho?

Králik

Králik reaguje len na jediný zvuk – šušťanie balíčka s maškrtami. Takže pokiaľ domov neprídeš obmotaný v alobale, máš smolu, privítanie nebude. Spokojne si hovie v kope vlastných bobkov, senník poloprázdny, ňufáčik sa mu natriasa zhora dole a potom zase naspäť a tebe je jasné, čo celý deň robil. Chrumkal seno. Keby si ty jedol toľko, čo tento malý ušiak, za týždeň by si sa neprepchal dverami. Nuž, to vegánstvo má asi predsa len niečo do seba.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Papagáj

Komukoľvek napadlo, že bude sranda chovať doma vtáka, nemohol mať všetkých päť pohromade a ty asi tiež nie, keď si sa dal na to zmotať. To je čistý chaos. Nevymenil by si ho za nič na svete (možno za svätý pokoj a chvíľu ticha o tretej ráno, keď sa zrazu rozhodne, že je súčasťou symfonického orchestra, ale to len možno) a on ťa má očividne tiež celkom rád. Keď sa totiž objavíš vo dverách, začne škriekať ako zmyslov zbavený, lietať zo strany na stranu a obsypávať ťa vlastným perím. Ak toto nie je láska, tak čo už potom áno.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Rybička

Wow. Človek by povedal, že niekto, komu skape aj kaktus, bude mať toľko rozumu a sebareflexie, aby ostal len pri plyšákoch, ale očividne nie. A tu to máš. Chudák Feďo pláva hore bruchom a pokiaľ nemáš pinzetu a za liter svätenej vody, už ti ani rýchlokurz prvej pomoci zo základky nepomôže. Možno si mu mal na akvárko nalepiť lístoček „nakŕm ma“, možno si si to mal dať vytetovať na čelo… nuž, teraz je to už jedno.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Pes

Ak chceš, aby o teba niekto javil záujem, môžeš trikrát po sebe nezaplatiť zdravotku, ale pes je predsa len o niečo milší. Ten malý pako sa teší, akoby ťa sto rokov nevidel. Skáče z jednej strany na druhú, motá sa ti pod nohy, keď je malý, desaťkrát ho skoro zastúpiš, keď je veľký, dobreže kvôli nemu nehodíš papuľu. Ale môžeš sa naňho hnevať? Absolútne nie. Čo ale určite môžeš, je zobrať do ruky vôdzku a ísť ho vyvenčiť.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Mačka

Mohlo to byť horšie. Mohol si mať doma orangutana, čo ti zo srandy nas*rie na vankúš, aby mohol tvoju reakciu natočiť na TikTok, alebo kravu, ktorá toho za deň naprdí podstatne viac, ako je okno priemernej slovenskej bytovky schopné vyvetrať. Namiesto toho máš len mačku, čo ťa nemá rada. Vrúcnejšieho privítania by si sa pravdepodobne dočkal aj od svojej ex (a že ste sa nerozišli práve v najlepšom), ale tej ku šťastiu nestačila jedna sardinková konzerva a prázdna škatuľa od topánok. Takže asi dobre, nie?

ArtCave Maniac / EMEFKA

Škrečok

Je to šprintér? Je to maratónec? Nie, je to tvoj škrečok, ktorý behá rýchlo aj veľa a medzi tým a hryzkaním pofidérne sfarbených semienok (prečo je to ružové?!) vôbec neregistruje tvoju absenciu… alebo naopak opätovnú prítomnosť. Keď sa mu gigantickou rukou natiahneš do klietky, aby si skontroloval vodu, zvedavo ťa oňuchá a zase fujazdí tam, odkiaľ prišiel. Aj tebe pekný večer, krpec.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
94
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
16 detailov zo známych filmov a rozprávok, ktoré si si doteraz nevšimol


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME