Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 25.6.2024
sk
Tadeáš
, Olívia
cz
Ivan

Každý, kto má akčného psa, vie, že predstava pohodovej prechádzky pri západe slnka je tabu a začína aj končí presne tam, v tvojich predstavách. Len čo tvoj štvornohý kamoš zbadá vôdzku, posadne ho niečo medzi diablom, Hulkom a elektrickým šokom, a potom to už celé ide dole vodou.

Tri sekundy na čerstvom vzduchu a je to samé: „Čo to máš v tej hube? Nechaj to! Pusti to!“ Čo psa po tom, že sa môže zraniť, zabiť či priotráviť, hlavne, že oňuchá, „ožužle“ a označkuje všetko v dosahu desiatich kilometrov. Psia úloha splnená, potom sa môže ísť domov. A tebe vo funkcii pedagogického dozoru neostáva iné, než nastražiť zraky aj sluchy a číhať, s čím jeho huňaté veličenstvo príde tentokrát.

Nedajbože ho na dve minúty spustiť z očí, to je katastrofa čakajúca na svoju chvíľu. Osudová chyba. V jednom momente bol tam, pokojne si lízal labku, štuchal ňufákom do lienky či premýšľal nad nesmrteľnosťou chrústa, v druhom bol fuč. A keď si to nakráčal naspäť, v papuli držal gigantickú ružovú erotickú pomôcku. 

Toto je Flossie, amatérsky hľadač pokladov

WELL!!!? When I went down to the woods today, I wasn't expecting this suprise!!?? Flossie was literally buzzing with her…

Gepostet von Sara Middleton am Sonntag, 8. September 2019

Znie to ako scéna z béčkovej rodinnej komédie z dielne Petra Marcina, ale nie je. Fakt nie. Je to skutočná príhoda, s ktorou sa na svojom facebooku podelila Britka Sara Middleton. Jedného dňa zobrala Sara svoju sučku Flossie na prechádzku do lesa, a ani vo sne by jej nenapadlo, že sa v ten deň stane obeťou spoločenskej potupy grandióznych rozmerov v celej psičkárskej komunite. A už vôbec nie preto, že sa bude s vlastným psom hádať o gumený ružový penis.

Nuž, stalo sa. Len čo Flossie aj so svojím novým objavom prihopkala naspäť, snažila sa jej ho Sara vytrhnúť (a pritom veľmi intenzívne dúfala, že bol nepoužitý). Márne. Flossie bola na novú hračku náramne hrdá, odmietala povoliť, a aby sme preskočili k pointe, držala ho v papuli ako rukojemníka až po zvyšok prechádzky. To boli solídne dva kilometre, aby sme boli presní.

Oh No GIF by The Maury Show - Find & Share on GIPHY

„Tak veľmi som si želala, aby sme nikoho nestretli, ale samozrejme, že sme stretli,“ písala Sara vo svojom príspevku. Každého okoloidúceho zdravila fenka nielen vztýčeným chvostom, ale aj vztýčeným pohlavným údom v ústach a jej majiteľka by sa najradšej od hanby prepadla. „Ksicht mi hýril päťdesiatimi odtieňmi červenej,“ priznala a my sa jej vážne ani trochu, fakt ani trošičku, nedivíme.

Zdroj: Sara Middleton / Facebook


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.