Pes našiel na prechádzke netradičnú „hračku“. Hrdo s ňou kráčal ďalšie dva kilometre

Život so psom nikdy nebude nudný.

Zdroj: coyot / pixabay.com

Každý, kto má akčného psa, vie, že predstava pohodovej prechádzky pri západe slnka je tabu a začína aj končí presne tam, v tvojich predstavách. Len čo tvoj štvornohý kamoš zbadá vôdzku, posadne ho niečo medzi diablom, Hulkom a elektrickým šokom, a potom to už celé ide dole vodou.

Tri sekundy na čerstvom vzduchu a je to samé: „Čo to máš v tej hube? Nechaj to! Pusti to!“ Čo psa po tom, že sa môže zraniť, zabiť či priotráviť, hlavne, že oňuchá, „ožužle“ a označkuje všetko v dosahu desiatich kilometrov. Psia úloha splnená, potom sa môže ísť domov. A tebe vo funkcii pedagogického dozoru neostáva iné, než nastražiť zraky aj sluchy a číhať, s čím jeho huňaté veličenstvo príde tentokrát.

Nedajbože ho na dve minúty spustiť z očí, to je katastrofa čakajúca na svoju chvíľu. Osudová chyba. V jednom momente bol tam, pokojne si lízal labku, štuchal ňufákom do lienky či premýšľal nad nesmrteľnosťou chrústa, v druhom bol fuč. A keď si to nakráčal naspäť, v papuli držal gigantickú ružovú erotickú pomôcku. 

Toto je Flossie, amatérsky hľadač pokladov

WELL!!!🎶 When I went down to the woods today, I wasn't expecting this suprise!!🎶😂 Flossie was literally buzzing with her…

Gepostet von Sara Middleton am Sonntag, 8. September 2019

Znie to ako scéna z béčkovej rodinnej komédie z dielne Petra Marcina, ale nie je. Fakt nie. Je to skutočná príhoda, s ktorou sa na svojom facebooku podelila Britka Sara Middleton. Jedného dňa zobrala Sara svoju sučku Flossie na prechádzku do lesa, a ani vo sne by jej nenapadlo, že sa v ten deň stane obeťou spoločenskej potupy grandióznych rozmerov v celej psičkárskej komunite. A už vôbec nie preto, že sa bude s vlastným psom hádať o gumený ružový penis.

Nuž, stalo sa. Len čo Flossie aj so svojím novým objavom prihopkala naspäť, snažila sa jej ho Sara vytrhnúť (a pritom veľmi intenzívne dúfala, že bol nepoužitý). Márne. Flossie bola na novú hračku náramne hrdá, odmietala povoliť, a aby sme preskočili k pointe, držala ho v papuli ako rukojemníka až po zvyšok prechádzky. To boli solídne dva kilometre, aby sme boli presní.

Oh No GIF by The Maury Show - Find & Share on GIPHY

„Tak veľmi som si želala, aby sme nikoho nestretli, ale samozrejme, že sme stretli,“ písala Sara vo svojom príspevku. Každého okoloidúceho zdravila fenka nielen vztýčeným chvostom, ale aj vztýčeným pohlavným údom v ústach a jej majiteľka by sa najradšej od hanby prepadla. „Ksicht mi hýril päťdesiatimi odtieňmi červenej,“ priznala a my sa jej vážne ani trochu, fakt ani trošičku, nedivíme.

Zdroj: Sara Middleton / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Chlapík vytvára nezmyselné predmety ako riešenia na problémy, ktoré neexistujú (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME