Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 31.3.2023
sk
Benjamín
cz
Kvido
, Quido

Pes s našpúlenými perami dosiahol Zoolanderovu Modrú oceľ

Kategoricky odmieta špekulácie, že podstúpil estetické vylepšenie.


Newyorský pes Griffin sa stal online senzáciou vďaka zvodným perám pripomínajúcim napumpovaný duck face.  

Laura Boehmke, rodáčka z Long Islandu, si v roku 2020 kúpila nemeckého krátkosrstého stavača a hneď sa jej na ňom čosi nezdalo. Keď ju sledoval spoza rohu, špúlil pery. „Doslova vyzerá, akoby mi išiel dať bozk.“

Žena na TikToku zdieľa viacero videí s našpúlenou pusinkou svojho psa, ktorý miestami dosahuje status celebrity. Niektorým pripomína Bena Stillera v Zoolanderovi, ktorého evokuje aj nám.

Majiteľka vraví, že takýto výraz, žiaľ, nemá vždy, len keď sa mu prilepia ďasná alebo uviaznu medzi zubami. Niekedy je to len spodná pera, inokedy horná alebo oboje. Vtedy je to pravá Derekova Modrá oceľ.

Zoolander, Ben Stiller, pes, TikTok, pery, viral
Paramount Pictures / MovieStillsDB

Ryba radšej selfie so zúbkami

Griffin nie je prvým zvieraťom, ktorý sa stal virálnym pre svoje zvodné pery. V roku 2020 sa internetom prehnala fotografia ryby s perami a zubami takými ľudskými, že jej existencia bola spochybňovaná. Podľa informácií skutočne existuje.

Vyskytuje sa napríklad pri pobreží Malajzie, odkiaľ pochádza aj odfotený úlovok. Ide o čeľaď ostňovcovitých rýb, ktorých je vyše 40 druhov. Samce sú teritoriálne a agresívne, útočia na votrelcov a používajú pri tom svoj hollywoodsky úsmev.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje