Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Niekedy nás naši domáci miláčikovia, hlavne psíky, dokážu nepríjemne prekvapiť. Rozhryzené papuče, roztrhané vankúše, prevrátené smetné koše… No inokedy sa na ich výmysloch poriadne zabavíme. O tom by vedel rozprávať aj muž, o ktorom píše portál Unilad. Jeho pes mu pripravil zábavné prekvapenie a zabavil tým tisícky ľudí.

Chcel pobaviť kamošov

Ben Campbell z Michiganu sa, ako mnohí z nás, doma v sociálnej izolácii nudil, tak si kúpil niečo, s čím sa rozveselí. Zaobstaral si protézu, no nie z dôvodu, že by mal zdevastovaný chrup, ale preto, aby si mohol potom pofotiť uletené selfie a následne ich zavesiť na sociálne siete. Chcel tak pobaviť seba a aj svojich priateľov. Jeho pes Thomas mal však iné plány.

Shutterstock

Nevinná krádež

Rozkošnému šteniatku sa podarilo ukradnúť falošné zuby rovno zo stola. Mohlo to dopadnúť všelijako – mohol ich poškodiť, rozhrýzť, ublížiť si nimi a nasadiť si ich rôznymi nesprávnymi spôsobmi. To sa ale nestalo. Nezbedníkovi Thomasovi sa podarilo založiť si protézu dobre, akoby to robil predtým denne. A výsledkom toho bol podarený úkaz – malý psík s obrovskými zubami.

Plán mu vyšiel

Bena to poriadne rozosmialo a našťastie to aj stihol natočiť. Dané video zdieľal na facebooku a youtube, kde sa stalo sa virálnym. Získalo tisíce lajkov a komentárov. Benov psík pobavil ľudí po celom svete, a tak sa mladíkovi podarilo to, čo si zaumienil. Pobaviť ľudí. No jeho chlpáč to poňal vo veľkom štýle.

Zdroj: Unilad


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť