Pestovateľ avokád, básnik či tatérka. Aké sú skryté talenty svetoznámych celebrít?

Akým zaujímavým činnostiam sa venujú svetové hviezdy?

Zdroj: Wikipedia

Svetoznámi herci či speváci sa zväčša nevenujú len profesii, za ktorú sa im podarilo získať uznanie kritikov a divákov. Väčšina z nich má aj nejaký ten skrytý talent a niekedy sa aktívne venuje aj značne odlišným činnostiam.

V tomto článku ti predstavíme výber 10 známych osobností a ich nezriedka veľmi prekvapivých talentov.

1. Matthew McConaughey: vysokoškolský profesor

Oscarový herec Matthew McConaughey má okrem hrania novú prácu. Už túto jeseň totiž nastúpil na vysokú školu Moody College ako profesor. Vyučovať bude scenáristiku.

2. Tom Selleck: farmár

Tom Selleck zažil svoje najväčšie obdobie slávy v 80. rokoch, ale ako herec je aktívny dodnes. Okrem toho sa však vrhol aj na farmárčenie, konkrétne pestuje avokáda.

3. Madonna: spisovateľka detských kníh

Kultová speváčka Madonna sa okrem hudobnej kariéry vrhla aj na písanie kníh pre deti. Je plodnou autorkou a do dnešného dňa vydala už 19 knižiek.

4. Lady Gaga: spoluautorka kuchárskej knihy

Lady Gaga vošla do všeobecného povedomia ako skvelá speváčka, v poslednej dobe o nej čoraz viac počúvame aj v súvislosti s herectvom. Za svoje výkony si odniesla Zlatý glóbus či nomináciu na Oscara. Okrem toho je jej veľkou vášňou aj varenie. Spolu so svojím otcom dokonca napísala kuchársku knihu.

5. Marilyn Manson: maliar

Kontroverzný rocker Marilyn Manson, okrem svojej hudby, v menšej miere fušoval aj do herectva či výroby vlastnej značky absintu. V roku 1999 sa začal venovať aj dráhe umeleckého maliara. Usporiadal už viacero úspešných výstav.

6. Daniel Radcliffe: básnik

Kultový predstaviteľ čarodejníka Harryho Pottera nie je len herec, ale aj producent a básnik. Ako sa niekoľkokrát vyjadril, väčšinu svojich honorárov za herectvo minie na knihy. Literárne časopisy mu aj pod pseudonymom zverejnili niekoľko básní.

7. Nick Offerman: stolár

Obľúbený herec Nick Offerman, známy zo seriálu Parks and Recreation či Fargo je tiež veľmi zručným stolárom. Iróniou je, že práve postavu s rovnakým povolaním stvárňuje v spomenutom Parks and Recreation. Offerman dokonca vlastní aj obchod s najrôznejšími drevenými výrobkami.

8. Finn Wolfhard: spevák a hudobník

Hviezda fantastického seriálu Stranger Things či hororu To Finn Wolhard sa nevenuje len herectvu. Miluje totiž aj hudbu a pôsobí ako hlavný spevák a gitarista v rockovej kapele Calpurnia.

View this post on Instagram

jeden dzień więcej @strangerthingstv

A post shared by Finn Wolfhard (@finnwolfhardofficial) on

9. James Franco: spisovateľ a profesor

James Franco patrí k mimoriadne činorodým tvorcom. Venuje sa herectvu, produkcii, réžii, ale aj literatúre. Franco je vášnivým milovníkom kníh a sám ich aj niekoľko napísal. Jeho debutom bola zbierka poviedok Palo Alto, ktorá bola aj sfilmovaná (Franco si vo filme zahral jednu z postáv).

10. Margot Robbie: tatérka

Skvelá herečka Margot Robbie prepadla vášni tatérskeho umenia. Podľa jej slov už vytvorila pre rôznych ľudí zhruba 100 všelijakých tetovaní. Jednou z jej zákazníčok bola aj modelka a herečka Cara Delevingne.

Zdroj: telegraph.co.uk, en.wikipedia.org, en.wikipedia.org, vogue.co.uk, variety.com, en.wikipedia.org, en.wikipedia.org, en.wikipedia.org, en.wikipedia.org, telegraph.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Chlapík sa snažil rozbiť okno auta tehlou. Dostihla ho okamžitá spravodlivosť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME