Peter Stašák podal žalobu na facebookovú stránku, ktorá si z neho uťahovala

Od ministra síce lepší život má, ale trpezlivosť mu už došla

Petrovi Stašákovi už došla trpezlivosť a zakročil proti facebookovým vtipálkom!

Vcelku nevinne vyzerajúca stránka teraz zrejme bude čeliť problémom. Ako to začalo? Pred pár mesiacmi vznikla na sociálnej sieti Facebook fanúšikovská stránka pod názvom „Každý deň rovnaká fotka Petra Stašáka“. Ako vyplýva z jej názvu, jej poslaním bolo pridávať každý deň tú istú fotku populárneho speváka staršej generácie – Petra Stašáka, doplnenú o nejakú vtipnú či sarkastickú fiktívnu príhodu zo spevákovho života.

Ak stránku nepoznáte a zdá sa vám jej činnosť či poslanie absurdné a bez akejkoľvek šance na úspech u publika, opak je pravdou. Za svoju niekoľkomesačnú činnosť nazbierala už viac než 10 tisíc fanúšikov a tešila sa veľkej aktivite.

#zabimajer #grape17 #stasak #feshaci #lasky #krasky #buzhe #vtr #57

A post shared by Filip Kiri (@kirinecko) on

Okrem iného na stránke pribúdali aj fotky fanúšikov, ktorým sa podarilo odfotiť sa s Petrom Stašákom. Nechýbali ani tričká či šálky – tzv. stašálky so samotným spevákom určené na predaj. Pomerne dosť na stránku, ktorej úspech je založený na jednej a tej istej fotografii.

facebook.com (facebook.com)

Petrovi Stašákovi zrejme tento štýl humoru nesadol a rozhodol sa zakročiť. Na svojom účte na Facebooku oznámil, že nie je autorom tejto stránky a na administrátora recesistickej stránky podal trestné oznámenie s dúfaním, že sa veci chopia orgány činné v trestnom konaní. Zvyšok si môžete prečítať sami zo spomínaného spevákovho statusu.

facebook.com (facebook.com)

Uťahovanie si, obchodovanie s jeho menom a navyše získanie niekoľkonásobne viac fanúšikov, než má Peter Stašák na svojej oficálnej stránke? Toto sú tie dôvody, pri ktorých si spevák zaiste musel povedať „A dosť!“

Stránka je už momentálne nedostupná, no zdá sa, že nebola ani zďaleka jediná podobného charakteru. Okrem Petra Stašáka sa takejto stránky dočkali osobnosti z politiky či šoubiznisu ako Boris Kollár, Martin Nikodým, Jozef Golonka, Peter Plavčan, Dušan Grúň alebo Pavol Bruchala.

Čo si o tejto stránke a zakročení speváka myslíte vy?

EDIT: V čase publikovania článku bola spomínaná stránka nedostupná. Medzitým však došlo k jej opätovnému publikovaniu a nájdete ju tu.

Zdroj: facebook.com, omediach.com
Titulná fotka: facebook.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
7
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
29
Uups
Haha Haha
49
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
8 fantastických vecí, ktoré so sebou prinesie jeseň

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME