Pilot letel nad vlastným domom, tak poslal mame fotku: Takúto odpoveď nečakal

Keď ťa tvoja mama nezvozí za nejakú triviálnu hlúposť, je to vôbec tvoja mama?

Mamy sú unikátny živočíšny druh, ktorý matka príroda obdarila množstvom dych vyrážajúcich talentov. Dokážu nájsť tričko, ktoré hľadáš už pol roka v tej istej zásuvke, v ktorej ešte päť minút dozadu nebolo. Vieš to, lebo si ho tam hľadal. Dnes. Včera. Aj predvčerom a všetky tie dni predtým.

Vedia skĺbiť povinnosti manželské, rodičovské aj pracovné, naraz variť, upratovať, pomáhať s úlohou z geometrie a rukou číslo dvadsaťsedem prišívať gombičku na nohavice. No nie je to úžasné? Človek by neveril, že sa toho do jednej osoby môže zmestiť ešte viac, a predsa.

Pretože okrem všetkých týchto obdivuhodných činností, existuje ešte jedna, ktorá im ide najlepšie – „dissovanie“ svojich ratolestí. Či je piatok, a či sviatok, či máš štyri roky, štrnásť alebo štyridsať, či si smetiar, právnik, alebo pokojne aj pilot… tvoja mama zaručene nájde niečo, do čoho si s láskou kopnúť.

Ismaeel Khan

O tom, že posledný odstavec netvoria len slová do vetra, sa na vlastnej koži presvedčil aj Ismaeel Khan z Južnej Afriky. 20-ročný mladík je pilot v zácviku a jeho zlatá maminka ho v kariére nepochybne podporuje. To ale neznamená, že si nemôže rypnúť.

Keď naposledy počas leteckého tréningu míňal Ismaeel vlastný dom, odfotil ho a poslal mame. Tá mu najprv oznámila, že slnko svieti príliš jasne nato, aby sa pozrela na oblohu a následne mu popriala bezpečnú cestu.

Ismaeel Khan

A potom si neodpustila jednu drobnú uštipačnú poznámku: “Vidíš cez okno svojej izby až na tú neustlanú posteľ?” Pilot ukázal správu svojmu kolegovi a spoločne sa hodnú chvíľu smiali. Napokon sa situácie chopila Ismaeelova sestra Nabeela, ktorá screenshot správy o bratovej neporiadnosti zverejnila na Twitter.

Nabeela / Twitter (https://twitter.com/JustNabz/status/1099585166375305217)

Správa mamy s riadnou dávkou zmyslu pre humor obletela internety pomerne rýchlo. Ľudia začali sympatizovať ako s ňou, tak aj s jej synom.

“Tvoja mama sa mi páči. Mohol by si vyletieť hoci aj do vesmíru a ona by ťa aj tak držala nohami pevne na zemi,” vyjadrila sa ku kauze rozhádzanej postele jedna slečna. “Keď ťa tvoja mama nezvozí pod čiernu zem za nejakú triviálnu hlúposť, je to vôbec tvoja mama?” píše zase ďalšia.

Vzhľadom nato, že je v Khanovej domovine pilotná licencia veľmi finančne náročná, chlapec sa snaží zohnať si sponzorov. Aj na to má jeho rodič číslo jedna svoj názor. Samozrejme, všetko v rámci srandy.

Nabeela / Twitter (https://twitter.com/JustNabz/status/1099585166375305217)

„Nikto nebude sponzorovať človeka, ktorý si nevie postlať posteľ.“

Zdroj: buzzfeednews.com
Titulná fotka: Ismaeel Khan

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
19
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
"Pustite ma dnu!" volá nové populárne meme. Dáš mu šancu?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME