Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 23.3.2023
sk
Adrián
cz
Ivona
, Yvona
V spolupráci s Itafilm

Pilot uviazne na Zemi plnej dinosaurov. Sci-fi triler 65 ponúkne akčný boj o prežitie

Akčné sci-fi 65 zamieri do kín 16. marca.


Už o pár dní si budeme môcť zájsť do kina na zaujímavo vyzerajúci sci-fi triler 65. Ten natočila dvojica Scott Beck a Bryan Woods, ktorí majú za sebou niekoľko menej známych filmov (z ktorých sa najväčšiemu ohlasu tešili horory Nightlight a Haunt).

Viac na seba upozornili ako scenáristi, práve oni totiž napísali hit Tiché miesto. Ich novinka síce nie je horor, ale o temnú atmosféru v nej podľa všetkého nebude núdza. Poďme si teda snímku predstaviť trochu podrobnejšie.

Boj o prežitie na planéte plnej dinosaurov

Hlavným hrdinom príbehu je pilot Mills (Adam Driver), ktorý je nútený núdzovo pristáť na neznámej planéte. Ako však čoskoro zistí, nachádza sa na Zemi. Problém je, že sa presunul v čase o 65 miliónov rokov späť.

Spolu s ďalšou preživšou menom Koa (Ariana Greenblatt) tak musia spojiť sily a pokúsiť sa prežiť na planéte plnej nebezpečných dinosaurov. V ďalších úlohách sa vo filme objaví aj Chloe Coleman, Nika Kinh a Brian Dare.

65 pracuje s celkom dobrým (hoci ani zďaleka nie novým) nápadom a môže sa oprieť aj o charizmatického Drivera v hlavnej úlohe. Film samotný potom z traileru pôsobí ako sympaticky nenáročná sci-fi jednohubka.

Pravdepodobne sa nedočkáme snímky, ktorá by mala ambície prepisovať žáner, ale pokiaľ dostaneme atmosférický akčňák so svižným tempom, rozhodne sklamaní nebudeme! Jedným z producentov filmu je aj kultový Sam Raimi, takže nádej na kvalitný filmový zážitok sa aj týmto zvyšuje. To, či napokon naozaj do kín dorazí kvalitná popcornovka, sa dozvieme už 16. marca, keď si 65 u nás odbije svoju premiéru.

Itafilm

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje