Pilot v Poľsku pristál s helikoptérou na čerpacej stanici. Natankoval si stroj a odletel

Nezvyčajný podvečer na pumpe zachytený na videu skončil aj na internete.

Zdroj: mojacukrzyca.tv / youtube.com

V pondelok podvečer sa na benzínke v poľskom mestečku Garwolin, vzdialenom 70 kilometrov od Varšavy, zastavil pilot so súkromným vrtuľníkom, aby si dotankoval chýbajúce palivo. Ľudia, ktorí tam v tej istej chvíli tankovali svoje autá, neverili vlastným očiam.  

Veľká udalosť pre malé mestečko  

Istý svedok sa po prekonanom počiatočnom šoku pre Polsat News vyjadril, že podľa neho musel byť zatiaľ neznámy človek na palube skutočne skúseným pilotom s mnohoročnými skúsenosťami, aby sa mu podarilo takto šikovne natankovať a nikoho pri tom neohroziť.  

Okolo osemnástej hodiny v pondelok 18. mája si na miestnu pumpu zaletel pilot helikoptéry. Podľa očitých svedkov pilot priletel úplne až k stojanu, natankoval si potrebné množstvo paliva, zaplatil a vzniesol sa späť do oblakov. Niekto z očitých svedkov priebeh tohto nezvyčajného incidentu dokonca aj natočil na svoj mobilný telefón a nahral na internet.   

Niektorí sa zabávali, iní sa pohoršovali 

Video má k dnešnému dňu už viac ako 350 000 zhliadnutí. Ľudia pod nahrávkou nestrácali čas a nechýbajú vtipné komentáre. Niektorí sa pýtali, či je správne, že pilot platil za pohonné hmoty, keďže takto urobil spomínanej pumpe reklamu zadarmo.

Niektorých zaujímalo, či zbiera bodíky za nákupy na pumpe, lebo by sa mu to naozaj oplatilo. Iní sa cítili ako v počítačovej hre GTA. A niektorých zaujímalo, či si počas toho, ako tankoval, stihol zjesť aj jeden hot-dog a vypiť kávu.

Na druhej strane sú aj ľudia, ktorí nie sú nadšení nečakanou slávou malého poľského mestečka so 16 000 obyvateľmi. Pilot vraj porušil bezpečnostné predpisy a ohrozil nielen seba, ale aj vrtuľník, zamestnancov pumpy, ostatných zákazníkov či konštrukciu budovy čerpacej stanice a mal by za svoje činy niesť aj následky.      

https://www.shutterstock.com/it/image-photo/pilot-headset-starting-controls-private-helicopter-1116857189
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Myšlienky každého jedného človeka, ktorý práve nie je vo vzťahu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME