Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Plačková prehovorila o nevere Reného. Bol to úlet z mladosti, čo by dnes spravila inak?

Priznali, že mali ročnú prestávku.


Zuzana Plačková a René Rendy patria momentálne medzi najstabilnejšie páry slovenského šoubiznisu. Na Instagrame sa chvália spoločnými zábermi a už rok tvoria rodinu so synom Dionkom.

Ako v každom vzťahu, aj v tom ich mali množstvo nedorozumení a zlých období. Detaily o ich živote sa rozhodli zverejniť v ich vlastnej internetovej šou.

Plačková a Strausz sa pred oltár postavili dokonca už trikrát. „Sme 14 rokov spolu a 9 rokov sme manželia,“ uviedla Plačková, na čo René odvetil, že mali aj „prestávočku“. „Bola taká ročná prestávočka,“ odvetil René, na čo mu Zuzana odpovedala: „Áno, môžeš povedať, že si ma podvádzal.“

Nevera bola pred 12-13 rokmi, čo sme mali okolo 20 rokov, čiže to beriem ešte ako úlet z mladosti, keďže som v tom období bola v reality šou Hotel Paradise. Aktuálne by som už neveru neodpustila. Sme manželia, máme syna a už nemáme 20 rokov na to, aby sme sa chovali ako deti. Osud nás spojil druhýkrát a dal nám obom šancu zmeniť seba a svoje priority,“ dodala Plačková vo vyjadrení pre Nový Čas.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.