Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.7.2024
sk
Margita
cz
Markéta, Margot
, Margareta, Margit

Plačková spravila nečakaný krok. Z tohto dôvodu zatvára svoju kaviareň

Čo ju k tomu viedlo?


Známa slovenská influencerka a podnikateľka Zuzana Strausz Plačková spravila naozaj nečakaný krok. Ako informuje Nový čas, po rokoch zatvára svoju najúspešnejšiu prevádzku. Čo ju k tomu vlastne viedlo? Aká je budúcnosť jej značky?

Čakal to asi málokto. Plačková už dlhšiu dobu prevádzkuje niekoľko kaviarní. Podnikom sa nejakú dobu darilo, no vyzerá to tak, že tomu je už koniec. Znenazdajky oznámila, že svoju prvú prevádzku, ktorú otvárala v bratislavskej Petržalke na Muchovom námestí, musí zatvoriť.

„My už máme zatvorené. Pink Garden na Muchovom je už oficiálne zatvorený,“ uviedla Plačková. Podľa jej slov momentálne rozpredáva zariadenie prevádzky, najmä nábytok, ako sú kreslá a podobne, a to všetko za symbolické ceny.

Mohlo by ťa zaujímať:

Nenechaj si ujsť zľavu, aká tu ešte nebola. S naším PREMIUM sa počas leta nudiť nebudeš

Z celej situácie je celkom smutná, no musí ísť ďalej. „Je mi to strašne ľúto, lebo to bola moja prvá kaviareň,“ hovorí Plačková. Prevádzka podľa jej slov upadla, nemá to teda ďalej zmysel. „Radšej budem tú energiu venovať do niečoho, čo ide a čo chcem, aby išlo ešte lepšie,“ vysvetľuje. Prekvapením však je, že influencerka chce otvoriť na jeseň novú prevádzku, avšak kde, to zostáva záhadou.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.