Platí on alebo ona? Žena si na prvé rande priniesla 23 príbuzných

Vybehnúť na ulicu s krikom sa javí ako adekvátna reakcia na takúto situáciu.

Zdroj: shutterstock

Mnohí Európania si kultúry východnej Ázie idealizujú ako „tradične a spirituálne založené spoločenstvá“, kde duchovno víťazí nad materiálnom. Minimálne v prípade Číny je to absolútny omyl. Číňania patria medzi národy, ktoré kladú na zarábanie peňazí a materiálne bohatstvo výnimočne veľký dôraz.

Finančné zabezpečenie, samozrejme, zohráva veľmi veľkú rolu aj pri výbere partnera, o čom svedčí aj nasledujúci príbeh, o ktorom informoval portál Unilad. Nikto predsa nechce na toho druhého doplácať! Zistiť, nakoľko je potenciálny partner zaistený, sa určite dá mnohými spôsobmi – niektoré sú nápadnejšie ako iné. Mladá Číňanka, ktorá je hlavnou hrdinkou tohto príbehu, však radšej zvolila veľmi invazívny spôsob.

shutterstock

Žena si na rande priniesla celú rodinu

Keď si 29-ročný Xiao Liu dohadoval rande, netušil, že sa na neho valí hotová invázia. Dáma, s ktorou strávil večer, si totiž na pomoc priniesla 23 rodinných príslušníkov. Pravdepodobne išlo o „test štedrosti“, ktorého cieľom bolo zistiť, či Xiao má, alebo nemá hlboko do vrecka.

Výška účtu by šokovala každého

Úbohý muž sa len prizeral na rodinnú oslavu, ktorej sponzorom sa nechtiac stal. Uvedomil si, že toto nie je v poriadku a hľadal preto spôsob, ktorým by z nezávideniahodnej situácie vyviazol. Po tom, čo mu bol predložený účet vo výške asi 2500 €, veľmi rýchlym tempom opustil reštauráciu bez platenia.

shutterstock

Liu si po tomto otrasnom zážitku zachoval džentlmenskú česť – so ženou, ktorá si na rande dotrepala celú rodinu, sa dohodol a zaplatil svoju časť účtu. Zdalo by sa, že chalan spravil všetko, čo sa dalo, a za to, čo má za sebou, ho dokonca môžeme ľutovať. Na sociálnych sieťach sa však aj tak našli ľudia, podľa ktorých mal ako chlap zaplatiť všetko…

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
23
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
13 absurdných konverzácií z online zoznamiek, pri ktorých sa budeš chytať za hlavu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME