Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 10.6.2023
sk
Margaréta
, Gréta
cz
Gita, Margita

Plešatý Talian si dal vytetovať ofinu. Keď sa uvidel v zrkadle, rozplakal sa

Gianluco vždy sníval o ofine, sen sa mu konečne splnil.


Mladý 26-ročný Gianluca z Talianska si z množstva riešení plešatosti vybral to najmenej tradičné – rozhodol sa nechať si ofinu na čelo vytetovať. S touto požiadavkou navštívil miestny tetovací salón, kde sa mu podarilo presvedčiť tatérku menom Maria Gina Altobelli, aby s jeho nápadom súhlasila.

Autorka tohto tetovania, ktorá prevádzkuje tetovací salón Gipsy.g Tattoo & Piercing v talianskom Fondi, hovorí, že od začiatku bola skeptická a nebola si istá, či je to dobrý nápad. Nakoniec sa ale rozhodla tejto netradičnej požiadavke vyhovieť.

Celý proces tetovania aj Gianlucovu reakciu pridala na TikTok. Vo videu Maria ukazuje, ako tetuje „vlasy“ na Gianlucovo čelo a ako ho po dokončení tetovania vedie, aby si svoju novú ofinu pozrel. Jeho reakcia hovorí sama za seba.

@gipsygtattooer

Il mio cliente ha sempre sognato la frangetta ed io ho esaudito il suo desiderio 💖

♬ Furore – Paola & Chiara

Video, ktoré bolo zverejnené na TikToku, videlo 27,8 milióna ľudí, pričom mnohí sa v komentároch pýtali, či bolo tetovanie dobrý nápad.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje