Po hádke s rodičmi začal tínedžer kopať vlastnú jaskyňu. Jej dokončenie mu zabralo šesť rokov

V jaskyni sa dá bez problémov bývať.

Zdroj: Shutterstock

Keď sa človek poháda s rodičmi, je to vždy mrzuté. Zároveň je pravdou, že každý na takúto situáciu reaguje inak. Niekto sa stiahne do seba a s rodičmi pár dní neprehovorí, iný vypadne niekam von, aby to celé predýchal, no a niekto si proste na záhrade vyhrabe podzemnú jaskyňu. Poslednú možnosť si zvolil 14-ročný Andres Canto, uvádza portál LADbible. Ten sa po jednej hádke s rodičmi proste zdvihol a namieril si to do záhrady v mestečku La Romana.

Kryt budoval šesť rokov

Tu začal pracovať na svojom podzemnom úkryte. Trvalo mu to celých šesť rokov, pričom v jaskyni si vybudoval malú obývačku a spálňu. Teraz je 20-ročný študent herectva s výsledkom nadmieru spokojný, hoci ako povedal, netuší, prečo sa rozhodol nahromadené emócie vypustiť práve týmto spôsobom. V rozhovore s novinármi si zaspomínal aj na hádku, ktorá to celé odštartovala.

„Rodičia chceli, aby som sa prezliekol, keď pôjdem do dediny, ale ja som chcel nosiť svoju obľúbenú teplákovú súpravu,“ uviedol Canto. „Povedali mi, že takto oblečený tam nemôžem ísť a ja som odvetil: Žiadny strach, dokážem sa zabaviť aj sám.‘ A išiel som naspäť na pozemok a začal kopať dieru.“

Práci sa priemerne venoval 14 hodín týždenne. Výsledkom je jaskyňa hlboká 3 metre, ktorá má vlastné vykurovanie, WiFi či hudobný systém. Jaskyňu spevnil za pomoci klenutých vchodov a stropov, ako aj betónovými stenami, ktoré majú zabrániť zrúteniu. Podľa vlastných slov má Canto v jaskyni všetko, čo potrebuje, a pobyt v nej si pochvaľuje.

Natočil o nej aj video, ktoré sa na internete stretlo so silnou odozvou. Canta dokonca kontaktovala aj polícia, aby sa presvedčila, či jaskyňu vybudoval legálne. Mladík tiež prezradil, že jeho nezvyčajné prechodné bydlisko schvaľujú aj jeho rodičia, dokonca ho sami niekoľkokrát navštívili.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa podelili o svoje strašidelné príhody, kvôli ktorým veria na duchov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME