Streda 26.1.2022
sk
Tamara
cz
Zora, Jitřenka

Móda nepozná hranice, čoho dôkazom je pravidelná dávka bizarných výstrelkov. Buď sú to šaty, ktoré vyzerajú ako z bublinkovej fólie, crocsy na opätku alebo nejaké priesvitné nohavice. Na jednej strane sa niekto čuduje a tvrdí, že by to nekúpil ani zadarmo a na druhej strane sú tí, ktorí si to za nemalé peniaze kupujú.

Nuž, čo sa jednému páči, je pre iného vrcholom nevkusu. Čo sa týka crocsov, je to obuv, ktorá sa mnohým nepáči, je pre nich odpudivá a väčšina sveta si o nich myslí, že by radšej nemali existovať. Aj napriek tomu sa táto obuv stále predáva a dokonca vznikajú s touto značkou rôzne kolaborácie.

Videli sme už ľadvinku z crocsov, rockové crocsy, ale aj crocsy na platforme. Už keď si myslíš, že nič horšie s prívlastkom crocsy neexistuje, tak príde niečo nové. Tentoraz sú to kabelky inšpirované crocsami.

Kabelky vyzerajú doslova akoby boli vyrobené z crocsov. Sú nevkusné a gumené. Okrem toho výrobca Optari sľubuje, že sú vodeodolné a vďaka perforovanej podrážke na spodku „stoja“ skvele tam, kde ich položíš. Veľmi ľahko sa čistia a sú dostupné vo viacerých farbách. Nechýbajú malé dierky, do ktorých si môžeš vložiť ikonické odznaky.

K dispozícii sú dve rôzne veľkosti kabelky a ešte jedna, menšia, ktorá sa dá nosiť aj ako crossbody kabelka. No nekúp to. Dámy, ktoré máte rady zladené topánky s kabelkami, ak ešte nemáte ku svojim crocsom kabelku, tak teraz je ten správny čas na kúpu. Kabelky stoja v rozmedzí od cca 18 do 22 eur. Podľa komentárov na Instagrame sa dámam tieto kabelky páčia, takže, ako vidíte, sto ľudí, sto chutí.

Ako sa páči crocs kabelka tebe? 🙂

Zdroj: amazon.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť