Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 6.6.2023
sk
Norbert
cz
Norbert

Po prvých upútavkách Geissenovcov Slováci spokojní nebudú. Rodinka ani nevie, kde je Bratislava

Na škandály Geissenovcov sme si už zvykli. Čo spôsobili na Slovensku?


Geissenovci na Slovensko zavítali takmer pred rokom a na našom území natočili 5 častí, na ktoré je zvedavý nejeden Slovák. Časti, ktoré už boli odvysielané na nemeckých obrazovkách, sa konečne dostanú na tie slovenské. Typický dabing v sprievode Jozefa Vajdu a Heleny Geregovej si tak diváci budú môcť vychutnať už budúci týždeň. Do rúk si to opäť vzala televízia JOJ, ktorá postupne uverejňuje ukážky.

Profimedia

Slovensko navštívili prvýkrát

Počas natáčania ich milionárskej šou precestovali už takmer polovicu sveta, no na Slovensko putovali prvýkrát. Dôkazom je aj najnovšia upútavka od televízie JOJ, ktorá ukazuje, že boháči ani nevedeli, kde sa nachádza Bratislava.

Keď rodinka čakala na lietadlo, ktoré ich malo odviesť na Slovensko, dcéra Davina sa opýtala otca, kde sa vlastne Bratislava nachádza. „Bratislava je niekde na východe,“ odpovedal jej Robert. „Netuším, kde je Bratislava. Ten názov vo mne evokuje ‚braten‘ – pečené mäso,“ dodala Davina.

V ďalšej upútavke sa rodinka čudovala tomu, že sa epizódy vysielajú aj u nás. „Našu šou vysielajú aj u nich?“ pýtala sa dcéra Davina. „Áno, normálne s dabingom. Ale to je jedno, aj tak nás tam nikto nebude poznať,“ odpovedala jej mama Carmen.

Carmen sa s tvrdením trochu zmýlila, keďže na Slovensku pozná Geissenovcov takmer každý. Hovorí o tom už len sledovanosť z roku 2022, keď dosiahla státisíce divákov.

Slovenské časti Geissenovcov môžeš sledovať na TV JOJ už 3. mája o 20:35.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje