Po stretnutí s medveďom sa presvedčili, že aj v prírode treba auto zamykať

Nikdy nevieš, koho zaujme tvoje auto.

Zdroj: Shutterstock.com

Pri potulkách prírodou musíme brať do úvahy ako potenciálnu hrozbu nielen kliešte a komáre, ale aj väčšiu zver, ako napríklad medvede. Tie máš možnosť stretnúť ako u nás, tak aj v mnohých iných krajinách vo svete. Ak práve nie si Bear Grylls, tak po takomto stretnutí pravdepodobne veľmi netúžiš.

Či už chceli, alebo nie, tejto partičke sa ušlo počas ich poslednej návštevy prírody stretnutie s medveďom. O tom, ako prejavil záujem ani nie tak o nich, ale o ich auto, natočili video na TikTok.

Aj v prírode si treba zamykať auto

Partička kamarátov sa po tomto zážitku naučila, že aj keď odstavia svoje auto v prírode a nik nie je navôkol, mali by ho aj tak zamknúť. Nikdy totiž neviete, kto alebo čo prejaví záujem o vaše auto. Môže to byť napríklad aj medveď.

Svoje auto totiž odstavili neďaleko miesta, odkiaľ sa mali v pláne rozhliadať po okolitej prírode. Rozhliadol sa aj medveď, ktorý krátko nato, ako zbadal nablýskaný Mercedes, sa mu rozhodol venovať svoju pozornosť. Celý tento moment sa podarilo jednému z partie zaznamenať na video, ktoré pridal na svoj TikTok.

Prišli na novú metódu, ako odplašiť medveďa

Na videu vidieť medveďa, ktorý si to z kopca namieri presne k autu. Počas toho počujeme, ako sa niekto z partie pýta: „Si si istý, že si zamkol?“ Odpoveď bola síce nejasná, no zakrátko prišli na to, že auto naozaj nezamkli. Počas toho, ako sa medveď na krátku chvíľu stratil medzi stromami, niekto povedal, aby šli auto zamknúť.

V tej chvíli sa však medveď vynoril z lesa a jeho cieľ bol jasný: mal namierené priamo k autu. Medveď mal k autu namierené, akoby to bol jeho taxík, ktorý ho má vziať na žúr do mesta. Postavil sa na zadné a otvoril si dvere spolujazdca. Vtom začala partia od preľaknutia kričať, čo sa ukázalo ako účinný prostriedok na jeho odplašenie.

@madlyexplore

When a bear climbs in your car 😂😂😂 #bear #inthehouseparty #nature #wescareditoff #gay #mercedes #northcarolina #fyp #foryou #foryoupage

♬ original sound – madlyexplore

Medveď začal hneď na svojich dvoch labách cúvať a potom sa na štyroch rozbehol do lesa. Video sa začalo šíriť internetom a mnohí ľudia označili túto “metódu“ na odplašenie medveďa za geniálnu. Určite by sme sa však na ňu nespoliehali. Aj keď, kto by nevrieskal, ak by sa práve stretol s medveďom, že?

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fotografie, ktoré dokazujú, že mať súrodenca je na nezaplatenie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME