Po týchto historkách o príšerných šéfoch budete vďační za svoju prácu

„Tvoja babka ešte nie je mŕtva. Nepotrebuješ teda dovolenku.“

Nie je šéf ako šéf. Je šéf, ktorý vie svojich zamestnancov motivovať a už dávno pochopil, že rešpekt si treba získať prirodzenou cestou. No a potom je tu šéf – kolosálny idiot, ktorý robí napríklad takéto veci…

1. Pracovala som pre chlapíka, ktorý poveril jednu moju kolegyňu maskovaním jeho nemanželských afér. Stretával sa s dvomi ženami a ona im kupovala drahé darčeky, bookovala hotely, dohadovala stretnutia a tvárila sa ako nič, keď si to začal s jednou z nich rozdávať priamo v kancli. Jeho žena sa to nikdy nedozvedela.

2. Raz si šéf zavolal na koberček nášho kolegu a vyčítal mu, že sa príliš veľa usmieva. Vraj nemôže veriť niekomu, kto sa vkuse len usmieva. Chalanisko sa naňho milo usmial a so slovami „nas*r si“ odkráčal preč.

3. Bývalý šéf mojej kamarátky sa dovalil na jej svadbu, aby sa jej opýtal pracovnú otázku, na ktorú vie odpovedať len ona. Dala výpoveď ešte skôr, ako odišla na medové týždne.

4. Jedna manažérka používala na povzbudenie svojho oddelenia energetické drinky Monster. Po tom, čo nový zamestnanec odmietol, mu dala dosť jasne najavo, že by bolo fajn, keby si jeden predsa len zobral. Tak aj urobil.

Dopil svoj nápoj a pár sekúnd nečinne hľadel do monitora. Vtom si ho zavolala daná manažérka a dala mu hodinovú výpoveď, pretože bol jeho nedostatok energie príliš rušivý pre ostatných. O nejaký čas neskôr prišla o miesto aj manažérka za ilegálne podávanie stimulantov svojim podriadeným.

https://imagenesmi.com/im%C3%A1genes/boss-screaming-70.html

5. Moja bývala šéfka mi raz zakryla rukou ústa, aby som nemohla rozprávať. Uprostred meetingu. Počas odpovedania na otázku, ktorú mi položil potenciálny investor…

6. Kolegyňa si bola u šéfky vypýtať deň voľna. Jej babka sa necítila práve najlepšie a všetci boli presvedčení, že toto budú jej posledné chvíle. Odpoveď šéfky: „Ešte nie je mŕtva, takže zo zákona nemáte nárok na voľno.“ Kolegyňa dala na mieste výpoveď.

7. Moja vedúca sa odmietala naučiť mená stážistov. Vždy, keď od nich niečo potrebovala, proste len zakričala „stážista“ a čakala, kým jeden z nich naklusá. Ako bonus im veľmi rada rozprávala zážitky z jej intímneho života.

8. Pracovala som vo veľmi vyťaženom call centre. Tak veľmi vyťaženom, že sme nemohli ísť sami od seba ani len na záchod. Mali sme na pracovnom stole tlačidlo, ktoré bolo potrebné stlačiť, keď niekto chcel použiť toaletu. To tlačidlo odoslalo žiadosť šéfovi, no ten ju mohol zamietnuť. Stalo sa to nespočetne veľa ráz…

https://www.jacarandafm.com/shows/the-complimentary-breakfast-with-rian-van-heerden/five-signs-tell-if-your-boss-crazy/

9. Na zasadnutí nášho oddelenia sme všetci dostali pridané. Okrem jedného kolegu. Odôvodnenie vedúcej bolo prosté: „Mám taký nutkavý pocit, že vy jednoducho vyšší plat nepotrebujete.“

10. Súkromná asistentka nášho nadriadeného to naozaj nemá ľahké. Pán dôležitý vždy požaduje, aby bola jeho káva horúca, no potom ju nechá dve hodiny stáť na stole a prekvapivo – tá káva vychladne. Raz sa presne toto stalo. Nahnevaný napochodoval za svojou asistentkou, prehlásil, že tá káva chutí ako mačacie šťanky a vylial jej ju na stôl.

11. Kolegyňa sa nedávno v práci pošmykla, spadla a udrela si nohu. Šéfka jej povedala, nech láskavo prestane kňučať, pozviecha sa zo zeme a ide dokončiť svoju prácu. Po piatich hodinách ju konečne pustila na pohotovosť. Vysvitlo, že si zlomila nohu…

12. Slečna, ktorá nám v práci prezentovala jeden projekt, mala vlasy vo vysokom cope. Ako otočila hlavou, očividne sa ním obtrela o hlavu nášho šéfa, pretože za dve sekundy zvieral jej cop v ruke a ťahal ju preč.

https://maybusch.com/mastering-office-politics/

13. Naša vedúca mala vlastný kancel. Vždy, keď chcela upútať našu pozornosť, začala vyhadzovať veci von svojimi dverami, aby sme ich videli. Zošívačku, pero, hrnček… všetko, čo mala v dosahu. Zavolať naše meno bolo očividne príliš náročné.

14. Jednému policajnému príslušníkovi sa pri zatýkaní drogového dílera roztrhali nohavice. Poslal žiadosť o nové, no prišla mu pokuta za ničenie pridelených pomôcok. Prečo? Pretože jeho roztrhané nohavice boli očividne z letnej uniformy, no podľa kalendára bola ešte stále zima.

15. Pracoval som vo firme, kde sa každoročne konal vianočný večierok. Šéf na ňom rozdával koncoročné odmeny. Jeden rok nám štyri dni pred večierkom oznámil, že si našiel lepší program a večierok ani odmeny nebudú. 

16. Šéf si zavolal nášho kolegu a povedal mu, že dostane pridané. Na druhý deň mu to kolega pripomenul a šéf sa tváril ako obarený. Vraj bol celé včerajšie popoludnie spitý pod obraz boží a nič, čo povedal, nemyslel vážne.

https://www.imagenesmi.com/im%C3%A1genes/crazy-boss-d4.html

Zdroj: list25.com
Titulná fotka: mybush.com

Reagujte!
Grr Grr
10
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najlepšie hudobné filmy, ktoré vás dostanú geniálnou hudbou a silnými emóciami

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME