Po včerajšom výpadku ľudia migrovali na Twitter, kde zanechali množstvo vtipných reakcií

Sociálne platformy Facebook, Instagram, Messenger a WhatsApp včera opäť raz odprezentovali svoju spoľahlivosť.

Zdroj: Tim Bennett / Unsplash

Sociálne platformy Facebook, Instagram, Messenger a WhatsApp včera opäť raz odprezentovali svoju spoľahlivosť a dali verným užívateľom jasne najavo, že všetky tie nekresťanské prachy, ktoré zarábajú, smerujú do vylepšení. Vylepšení, vďaka ktorým sú tieto siete bezkonkurenčne najlepšie a vždy stopercentne funkčné. Ha. Ha. Ha. Kiežby.

Všetci vieme, aká bola pravda. Spomínané platformy zažili včera ďalší výpadok, ktorý bol za obdobie posledných dvoch mesiacov už niekoľkým v poradí. A užívatelia z toho vôbec nie sú nadšení. Prvé chyby ľudia spozorovali zhruba o tretej hodine poobede, keď sa obrázky ako na Facebooku, tak aj na Instagrame odmietali načítať, prípadne sa zobrazovali obrázky niekoľko dní staré. Komunikačné platformy Messenger a Whatsapp mali zase problémy v oblasti obrázkových a hlasových správ.

Tie síce odišli od odosielateľa, dokonca aj dorazili na druhú stranu, no nebolo možné ich stiahnuť. Pri pokuse učiniť tak ohlasovali zlyhanie. Čerešničkou na torte bol vývoj situácie na Facebooku, ktorý sa postupom času z „nenačítavam obrázky“ zmenil na „stručne opistujem, čo na tých obrázkoch asi tak bolo“. Znie to absurdne, no presne to sa dialo. Niektoré vtipné popisy na „pokazených“ obrázkoch nájdeš aj v našom skoršom článku.

Všetci tu umrieme!

Gepostet von EMEFKA am Mittwoch, 3. Juli 2019

Výpadok trval do neskorých večerných hodín, a keďže žijeme v dobe, v akej žijeme a niekoľkohodinová odmlka od sociálnych sietí neprichádza do úvahy, ľudia začali vo veľkom migrovať na inú sociálnu sieť. Na sociálnu sieť, ktorá nikdy nesklame, a hoci sa na Slovensku veľkej popularite neteší, mala by sa. Pretože svoju užívateľskú základňu nikdy nenechá v štichu.

Twitter, reč je o Twitteri. Paradoxne, práve táto sociálna sieť poslúžila Instagramu na to, aby svojim odmigrovaným utečencom oznámil, že je opäť v prevádzke. Odvážny krok. Hlavne, keď vezmeme do úvahy, ako si na ňom pod hashtagmi #facebookdown, #instagramdown a #whatsappdown vo veľkom kopali. A keby vás náhodou zaujímalo, ako konkrétne si do nich kopali, tak sme pre vás pripravili výcuc tých najvtipnejších tweetov, ktoré sa počas výpadku stihli naakumulovať.

Vtipné reakcie užívateľov Twitteru (starých aj tých nových), ktorí sa na facebookovom výpadku náramne zabávali

Zdroj: cnn.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Výpadok Facebooku odhalil znepokojivú skutočnosť: obrázky obsahujú informácie o našom živote

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME