Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Policajtom a obyvateľom španielskeho regióne Muricia sa naskytol skutočne podivný pohľad. Ako píše aj portál Indy100, po uliciach mesta sa prechádzal Tyranosaurus rex.

Pandémia si vyžiadala radikálne opatrenia

Pandémia koronavírusu sa dotýka už prakticky celého sveta. Štáty pristupujú k najrôznejším opatreniam a snažia sa vírus dostať pod kontrolu.

Aj na Slovensku už platí núdzový stav, vláda obyvateľom odporúča, aby zbytočne nevychádzali z domov, časť ľudí prepadá panike a berie útokom supermarkety, v ktorých potom chýbajú dôležité potraviny či dezinfekčné prípravky. A, pravdaže, človek je povinný nosiť rúško.

Ľuďom však táto sociálna izolácia zrejme už začína liezť na mozog (hoci zatiaľ netrvá nejako závratne dlho) a hľadajú rôzne cesty, ako by sa jej mohli vyhnúť.

Také Španielsko je kompletne v karanténe a pre obyvateľov platí, že vychádzať môžu, len keď idú do obchodu, k lekárovi, na návštevu príbuzných v núdzi či na prechádzku so psom.

Muž našiel spôsob, ako porušiť izoláciu

Policajti v regióne Muricia teda ostali poriadne prekvapení, keď z jedného domu vyšiel muž s kostýmom Tyranosaurua rexa. Video, ktoré chlapíka v kostýme dinosaura zachytáva, sa už stihlo stať hitom internetu. Nezvyčajný zjav nenechal chladných hliadkujúcich policajtov, ktorí s mužom v kostýme prehodili niekoľko slov.

Muž následne odkráčal niekam mimo záberu. Neskôr ho však videli na inej ulici, keď išiel vyniesť smeti. V každom prípade ide o vcelku vydarený spôsob, ako na seba pritiahnuť pozornosť, nemyslíš?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť