Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Policajtom a obyvateľom španielskeho regióne Muricia sa naskytol skutočne podivný pohľad. Ako píše aj portál Indy100, po uliciach mesta sa prechádzal Tyranosaurus rex.

Pandémia si vyžiadala radikálne opatrenia

Pandémia koronavírusu sa dotýka už prakticky celého sveta. Štáty pristupujú k najrôznejším opatreniam a snažia sa vírus dostať pod kontrolu.

Aj na Slovensku už platí núdzový stav, vláda obyvateľom odporúča, aby zbytočne nevychádzali z domov, časť ľudí prepadá panike a berie útokom supermarkety, v ktorých potom chýbajú dôležité potraviny či dezinfekčné prípravky. A, pravdaže, človek je povinný nosiť rúško.

Ľuďom však táto sociálna izolácia zrejme už začína liezť na mozog (hoci zatiaľ netrvá nejako závratne dlho) a hľadajú rôzne cesty, ako by sa jej mohli vyhnúť.

Také Španielsko je kompletne v karanténe a pre obyvateľov platí, že vychádzať môžu, len keď idú do obchodu, k lekárovi, na návštevu príbuzných v núdzi či na prechádzku so psom.

Muž našiel spôsob, ako porušiť izoláciu

Policajti v regióne Muricia teda ostali poriadne prekvapení, keď z jedného domu vyšiel muž s kostýmom Tyranosaurua rexa. Video, ktoré chlapíka v kostýme dinosaura zachytáva, sa už stihlo stať hitom internetu. Nezvyčajný zjav nenechal chladných hliadkujúcich policajtov, ktorí s mužom v kostýme prehodili niekoľko slov.

Muž následne odkráčal niekam mimo záberu. Neskôr ho však videli na inej ulici, keď išiel vyniesť smeti. V každom prípade ide o vcelku vydarený spôsob, ako na seba pritiahnuť pozornosť, nemyslíš?


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.