Nedeľa 24.10.2021
sk
Kvetoslava
cz
Nina

Televízne šou, v ktorých tím dizajnérov prerába bývanie bežných ľudí, sú stálicami obrazoviek a stretol sa s nimi už každý. Na niektorých kanáloch takéto programy dokonca predstavujú väčšinu obsahu.

Je pravda, že niekedy sa dizajnéri poriadne vyšantia. Byt im nepatrí, zaplatené dostanú, tak prečo sa troška neodtrhnúť z reťaze a nevytvoriť dizajnový ekvivalent migrény? Nikdy sa nedá vyhovieť vkusu každému, ale nadávať na otrasné výplody dizajnérskej mysle neodmysliteľne patrí k folklóru sledovania týchto programov.

shutterstock

Prerábka, ktorá sa nestretla s nadšením

Občas sa na obrazovke objavia skutočné zločiny proti kráse. Čo si myslia majitelia domácností, ktorých interiéry boli totálne zmasakrované? Sú zmierení s tými ohavnosťami? Väčšina z nich sa aspoň snaží tváriť neutrálne a zo slušnosti pochvália nejaký detail, ktorý sa im v tom guláši pozdáva.

John Geoghegan nie je ako ostatní a po tom, čo mu tím relácie Your Home In Their Hands z BBC One esteticky zneuctil spálňu, svoje sklamanie neskrýval. Klip z roku 2015 sa stal virálom na Twitteri a mužova reakcia naozaj stojí za to.

Izbu prirovnal k detskému kútiku

Izba skutočne pôsobí dojmom huličského brlohu študentov umeleckej školy a je preto jasné, že dospelého muža veľmi nenadchne. John svoje sklamanie z opitej farebnej schémy neskrýval. Izbu dokonca opakovane nazval vyslovene „odpornou“.

Kým sa jeho manželka Rachel snažila hľadať pozitíva, John pokračoval v kritike. Izbu trefne prirovnal k detskému kútiku a ohodnotil ju slovami „veľký palec dole“. Keď sa ho moderátorka spýtala, čo by odkázal dizajnérovi, prísne odvetil: „Nedotýkajte sa ďalšej izby!“

Ak by si niekto myslel, že John je len obyčajný hundroš, ktorému sa nedá vyhovieť, mýli sa. Jeho reakcia na obývačku bola fakt plná komplimentov a nešetril nadšením. Nebol by svet krajším, ak by sme sa všetci dokázali takto úprimne vyjadrovať a neskrývať svoje skutočné pocity za zdvorilostné frázy?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť