Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.7.2024
sk
Margita
cz
Markéta, Margot
, Margareta, Margit

Pocisková priznala vyhorenie a zlom vo vzťahu s Tůmom. Tento moment všetko zmenil

Nela prehovorila o svojom súkromí.


Nela Pocisková má dnes 33 rokov, no so svojou kariérou začala už v podstate od detstva. Už ako 14-ročná získala svoju prvú úlohu v muzikáli, keď si ju na konkurze všimol choreograf a režisér Ján Ďurovčík, s ktorým neskôr tvorila dva roky pár.

V spomínanom muzikáli vtedy Nela spievala, no neskôr rozbehla aj hereckú kariéru, o ktorej v relácii Bekimovo horúce kreslo prehovorila viac.

„Ale ja som to mala tak, že ja som fakt strašne skoro ako keby vlastne začala robiť tento náš šoubiznis. A ja som to celé nejak preletela a proste som sa ocitla v takom štádiu, ja to môžem povedať asi, že je to dnes také hrozne preplácané slovo, ale burnout (pozn. red.vyhorenie), trošku som vyhorela už celkom skoro na to, koľko som mala rokov,“ priznala Nela.

Neskôr prišla reč aj na jej tri deti, ktoré má spolu s Filipom Tůmom. Prvé dieťa sa im narodilo, keď mala Nela 25 rokov. „Ja som to mala tak, že vlastne my sme neplánovali ani jedno, ale to nevadí,“ priznala so smiechom.

Mohlo by ťa zaujímať:

Nenechaj si ujsť zľavu, aká tu ešte nebola. S naším PREMIUM sa počas leta nudiť nebudeš

Dodala však, že rodičovstvo jej úplne zmenilo život. „Keď som mala po boku Filipa, s ktorým som si to celkom tak akože vedela predstaviť, tak som si to niekde tak vnútorne povedala, že a však keby sa stalo, tak sa stane. No ale sa to stalo a vlastne mňa tie deti úplne zastavili. A ja som mala taký strašný pretlak tej práce, že som 4 roky zostala doma,“ priznala.

„Ja som prvý veľký projekt zobrala, keď mala Liana 2 roky. Vlastne skoro 3 a pol roka som bola čisto doma a vôbec to neľutujem, ani sekundu. Zmenilo mi to úplne život, dalo mi to zmysel života, obrátilo mi to moje priority,“ opísala zmenu.

Svoju prácu prestala vnímať tak ako predtým a už nebrala všetko až tak vážne. Strašne som brala všetko príliš vážne, ja som hrozný premýšľač, hrozný pochybovač a hrozne málo si verím, čo veľmi málo ľudí asi o mne vie. Mne tie decká dosť dali taký odstup od toho celého, taký ako keby trošku nadhľad, že kde je ten zmysel života a, samozrejme, je to neopísateľné,“ zakončila.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.