Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Je skutočne diskutabilné, či sa niekto zo záhrobia alebo z pekelnej sféry spája s naším svetom alebo aspoň s týmto konkrétnym mužom. Na druhej strane je na mieste priznať, že sa čoraz viac podobá na diabolskú entitu. Jedno je isté, určite by si Michela Fara do Pradda nechcel stretnúť v noci na ulici. Pravdepodobne by si si ty a mnohí ďalší rovno pustili do nohavíc. O mužovi informoval aj portál Unilad.

Tatér z Brazílie

Michel bol kedysi závislý od drog a bez akéhokoľvek cieľa v živote. Okrem toho bola jeho jediným domovom ulica. V jeho živote však prišiel zlom a rozhodol sa, že ho prekope od základov. Chcel začať úplne odznova – zničiť spoločenské predstavy o živote, ktoré sú medzi ľuďmi zakorenené až príliš dlho.

Začal s tetovaniami a rôznymi telesnými modifikáciami postupne sa meniac na „bytosť“, ktorou je dnes. Podobá sa na diabla, pretože ho, podľa jeho slov, vždy fascinovalo zlo a jeho sila. Práve kvôli tomu sa rozhodol vydať neobvyklou cestou.

Tetovania má na viac ako 80 % tela

Potetovaný má jazyk aj očné bielka. Okrem toho má hneď niekoľko implantátov rohov a klov. Pýtaš sa, čo na to jeho žena? Pravdepodobne si našiel pravú lásku svojho života, pretože ho nielen v tomto životnom štýle podporuje, ale zároveň sa rozhodla, že ho bude dopĺňať vlastným výzorom. Podstúpila taktiež niekoľko zákrokov a spoločne vyzerajú ako párik, ktorý sa práve vyhrabal z najhlbších pekiel.

Brazílsky diabol tvrdí, že sa na ulici nestretávajú s veľmi pozitívnymi ohlasmi od okoloidúcich. Spoločne s partnerkou sa však naučili vyčleniť všetku nenávisť a predsudky zo života a nijako si ich bližšie nevšímať.

Je to príliš?

Naskytá sa otázka, či je takéto pokrytie tela a množstvo implantátov bezpečné. Známe riziká, ktoré k tomu patria, kožné alergie, infekcie alebo vznik keloidných jaziev. Prevažne kožné alergie sa môžu objaviť aj niekoľko rokov po potetovaní. Následne je nutné sa zamyslieť, ako bude takáto osoba vyzerať v starobe, keď koža ovisne.

Nie je to však naša starosť. Tento problém sa bude týkať len a len brazílskeho diabla, ktorý vlastní toto potetované telo, a síce je to jeho problém. Je však stále pozoruhodné porovnať jeho fotky pred toľkými zákrokmi so súčasnosťou.


Tagy:

Michaela Rošková
Som externou redaktorkou portálu EMEFKA od februára 2021. Venujem sa najrôznejším témam, no najradšej mám politické perličky a zaujímavé príbehy.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.