Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Je skutočne diskutabilné, či sa niekto zo záhrobia alebo z pekelnej sféry spája s naším svetom alebo aspoň s týmto konkrétnym mužom. Na druhej strane je na mieste priznať, že sa čoraz viac podobá na diabolskú entitu. Jedno je isté, určite by si Michela Fara do Pradda nechcel stretnúť v noci na ulici. Pravdepodobne by si si ty a mnohí ďalší rovno pustili do nohavíc. O mužovi informoval aj portál Unilad.

Tatér z Brazílie

Michel bol kedysi závislý od drog a bez akéhokoľvek cieľa v živote. Okrem toho bola jeho jediným domovom ulica. V jeho živote však prišiel zlom a rozhodol sa, že ho prekope od základov. Chcel začať úplne odznova – zničiť spoločenské predstavy o živote, ktoré sú medzi ľuďmi zakorenené až príliš dlho.

Začal s tetovaniami a rôznymi telesnými modifikáciami postupne sa meniac na „bytosť“, ktorou je dnes. Podobá sa na diabla, pretože ho, podľa jeho slov, vždy fascinovalo zlo a jeho sila. Práve kvôli tomu sa rozhodol vydať neobvyklou cestou.

Tetovania má na viac ako 80 % tela

Potetovaný má jazyk aj očné bielka. Okrem toho má hneď niekoľko implantátov rohov a klov. Pýtaš sa, čo na to jeho žena? Pravdepodobne si našiel pravú lásku svojho života, pretože ho nielen v tomto životnom štýle podporuje, ale zároveň sa rozhodla, že ho bude dopĺňať vlastným výzorom. Podstúpila taktiež niekoľko zákrokov a spoločne vyzerajú ako párik, ktorý sa práve vyhrabal z najhlbších pekiel.

Brazílsky diabol tvrdí, že sa na ulici nestretávajú s veľmi pozitívnymi ohlasmi od okoloidúcich. Spoločne s partnerkou sa však naučili vyčleniť všetku nenávisť a predsudky zo života a nijako si ich bližšie nevšímať.

Je to príliš?

Naskytá sa otázka, či je takéto pokrytie tela a množstvo implantátov bezpečné. Známe riziká, ktoré k tomu patria, kožné alergie, infekcie alebo vznik keloidných jaziev. Prevažne kožné alergie sa môžu objaviť aj niekoľko rokov po potetovaní. Následne je nutné sa zamyslieť, ako bude takáto osoba vyzerať v starobe, keď koža ovisne.

Nie je to však naša starosť. Tento problém sa bude týkať len a len brazílskeho diabla, ktorý vlastní toto potetované telo, a síce je to jeho problém. Je však stále pozoruhodné porovnať jeho fotky pred toľkými zákrokmi so súčasnosťou.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Rošková
Som externou redaktorkou portálu EMEFKA od februára 2021. Venujem sa najrôznejším témam, no najradšej mám politické perličky a zaujímavé príbehy.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť