Podľa pizze spoznáš človeka. Do ktorej kategórie milovníkov pizze patríš ty?

Si ten, ktorý ide vždy na istotu alebo ten, ktorý rád experimentuje?

Pizza je veľmi populárne jedlo a nájde sa len veľmi málo ľudí, ktorí ju nemajú radi. Určite je obľúbená aj preto, lebo si ju môžeš vyberať podľa vlastných chutí. Pizza doslova spája ľudí tým, že si ju môžu dať vegetariáni, milovníci slaninky a aj tí, ktorí preferujú šialené kombinácie chutí.

Medzi našimi kamarátmi sa vždy nájde hneď niekoľko typov ľudí, podľa toho, akú pizzu majú v obľube. Sú tu tí, ktorí si večne nevedia vybrať; tí, ktorí si vždy vyberú to isté alebo tí, ktorí radi experimentujú. V ktorej z týchto kategórií sa nájdeš ty?

Kristina Bratko, Unsplash

Ten, ktorý to rád slovenské

Zatiaľ, čo ty si nevieš predstaviť pizzu s bryndzou, tak tento človek si rád vychutnáva tradičnú slovenskú kuchyňu nielen na salaši. Rovnako rád má aj pizzu, preto je pre neho spojenie bryndze, cibuľky a slaninky ideálne jedlo. Nedokážeš pochopiť, ako mu môže chutiť bryndzová pizza, ale ako sa hovorí, sto ľudí sto chutí, a preto aj tie jeho chute akceptuješ.

Ide vždy na istotu

Človek, ktorý nerád skúša nové veci a rovnako je to aj pri jedení pizze. Vie, že napríklad syrová pizza bude vždy dobrá voľba. Niekto má zas svoju voľbu istoty v podobe pizze hawai, sedliacku či šampiňónovú klasiku. Kamaráti tohto človeka vždy vedia, akú pizzu si bude chcieť s nimi objednať a rovnako to už vedia aj v jeho obľúbenej pizzerii.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/pizza-iJa6kOfJ3qN7a)

Nebojí sa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny

Pravý opak toho, kto ide vždy na istotu. Tento človek sa nebojí skúšať nové veci a rovnako je to aj pri pizzi. Takmer zakaždým skúša niečo nové. Či už je to pizza s rôznymi základmi, dresingmi od výmyslu sveta alebo extra porciou syra. Vďaka tomuto človeku si vyskúšal aj pizzu, ktorú by si sa sám neodvážil dať.

Nevie si vybrať z 30 druhov pizze

Každý má toho jedného kamoša či kamošku, ktorí si nevedia vybrať pizzu, aj keď majú na výber z viac ako tridsiatich druhov. Vy ostatní by ste už mali dávno tú pizzu zjedenú a on stále vymýšľa. Konečne si nájde pizzu podľa svojich predstáv, no jedna ingrediencia mu chýba. Tak hľadá pizzu, ktorá ju má. Keď konečne nájde svoju vytúženú pizzu, hovorí, že to aj tak nie je ono, lebo je tam cibuľa.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/chris-christie-rand-paul-attacks-GfAD7Bl016Gfm)

Nasleduje nekonečný kolotoč kombinatoriky. Všetci sa už chytáte za hlavy a nakoniec kvôli jednému človeku meníte aj pizzeriu, z ktorej objednávate. Pre takéto prípady je najlepšie hneď voliť Domino’s Pizza, lebo si tu nájdeš svoje aj ty, aj kamoš, ktorý má problém vybrať si. Vyskladáte si pizzu podľa vlastných predstáv a nemusíte sa trápiť so všakovakými kombináciami.

Viac je niekedy viac

Keď si tento človek objednáva pizzu, má pocit, že by mal priplatiť kuriérovi za dovoz. Akonáhle ju ten chlapík musí dvíhať, tak ho, pravdepodobne, sekne zakaždým v krížoch. Táto osoba si na svojej pizzi rada dopraje poriadne veľa príloh.

V konečnom dôsledku máš pocit, že si dáva trojchodový obed, ktorý niekto položil na pizzové cesto. Dvojitý syr na syrovej pizzi pre neho nie je nič neobvyklé.

Instagram @dominosslovakia(https://www.instagram.com/p/BudqmxOAFJC/)

Ten, ktorého chute nikdy nepochopíš

Áno, všetci vieme, že svet sa delí na dva tábory. Tí, ktorí milujú pizzu s ananásom a tí, ktorí ju ani nepovažujú za pizzu. Ostatným to možno príde divné, no ty máš rád rôzne prepojenia chutí.

Šampiňónová pizza je pre teba nudná, a preto si dáš na tú svoju pokojne aj ananás a ešte pridáš aj barbecue omáčku. Všetci naokolo teba vždy krútia hlavami, keď ješ svoju obľúbenú pizzu, no ty máš aspoň jednu istotu. Nikto ti z nej nezoberie.

Zarytý minimalista

Minimalizmus je jeho životný štýl, čo sa prenáša aj do jeho jedálnička. Preferuje skôr menej príloh a dokáže si vychutnať aj klasickú margheritu. Mnoho ľudí nedokáže pochopiť, prečo nevyužije možnosť dať si na pizzu, čo len chce, no on to má takto jednoducho rád.

Instagram @dominos(https://www.instagram.com/p/Bur46uNAhgP/)

Je večne nerozhodný

Človek, ktorý je veľmi podobný tomu, ktorý využíva pri objednávaní pizze kombinatoriku, s tým rozdielom, že on vôbec nevie, čo chce. Vie, že chce pizzu, ale nevie sa rozhodnúť, akú. Chce syrovú pizzu alebo tú poriadne obloženú mäsom? Je to pre neho večná dilema a zväčša to končí tak, že buď nechá výber na kamarátov, alebo volí svoju istotu.

Buenosia Carol, Pexels

Vyberať si pizzu vie byť niekedy poriadne náročné. Občas ti stačí, že máš len chuť na kombináciu olív, šampiňónov a kukurice a polovica pizzerií ti nevyhovuje, lebo ju nemajú v ponuke. Prípadne si jeden z tých gurmánov, ktorý rád zvolí aj neskombinovateľné.

Práve preto je ideálne, ak si môžeš pizzu vyskladať podľa seba, ako to je v Domino’s Pizza. Láska k pizzi by predsa nemala byť diktovaná, mal by si mať možnosť vybrať si ju podľa svojich chutí. 

Nezáleží na tom, akú máš rád pizzu. Aj keď sa možno v niektorých prípadoch na teba tvoji kamaráti pozerajú divne, hlavné je, že si jedlo užívate spolu. Ak má niekto rád pizzu s dvojitou porciou syra alebo sardinkami aj tuniakom, je to jeho výber. Rovnako, ako by sme sa mali naučiť akceptovať rôzne chute ľudí, mali by sme sa naučiť akceptovať aj ľudí samotných.

Dostal si pri čítaní týchto riadkov chuť na pizzu? Zapoj sa do našej súťaže s Domino’s Pizza

View this post on Instagram

Pizza…pokrm bohov! Vhodný ako obed, večera, druhá večera, alebo ako ľahké raňajky o troch v noci…😋 Teraz máš jedinečnú šancu vyhrať pre seba a svojich kamošov pravidelný prísun tohoto lahodného pokmu…a to rovno po dobu celého roka!!! 🍕🍕🍕 Podrobnosti a celý štatút nájdeš tu: www.bit.ly/sutazdominos PODMIENKY súťaže sú jednoduché: 1) Označ človeka, ktorého by si zobral so sebou na pizzu. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 2) Daj follow ty aj tvoj kamarát na @emefka_official a @dominosslovakia 3) V nedeľu, 17. marca sa dozvieš meno výhercu. (súťaž uzatvárame o polnoci zo 16. na 17.3.) Pamätaj, vyhrať môžeš, len ak ty aj tvoj kamoš budete mať follow na oboch stránkach, v opačnom prípade budeme vyberať dovtedy, dokým nebude splnená podmienka. Držíme palce ✌️❤️ #emefka #emefkasutaz #instaslovak #instaslovakia #insta_svk #instaczech #slovakia #slovak#czech #slovensko #igerscz #igersczech #igersczechrepublic #czechgirl #czechboy #czechgirls#cze #slovakgirl #slovakiagirl #slovakiangirl #slovakian #slovenkadna

A post shared by EMEFKA SK/CZ (@emefka_official) on

Titulná fotka: Evelyn, Unsplash

Tento obsah vznikol v spolupráci s Domino’s Pizza.

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Z maďarskej vlády sa smeje celý svet. Môže za to meme Distracted Boyfriend

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME