Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Hovorí o ňom takmer každý. Seriál The Witcher alebo Zaklínač, ktorý je vytvorený na základe rovnomennej knižnej série, sa momentálne teší obrovskej popularite. Vznikajú o ňom podcasty, existuje dokonca aj počítačová hra, dostupná tiež vo verzii pre konzoly. Fanúšikov tohto seriálu poteší ďalšia novinka – hra na mobil, o ktorej informoval portál The Verge.

Nový úspešný seriál, ktorému mnohí podľahli

Predtým to bola Hra o tróny, teraz je to Zaklínač. Podobné mystické a fantasy seriály sa stále tešia veľkej obľube. Niekto možno preferuje viac knižnú sériu, iní si pozrú radšej seriál a poniektorí oboje. Seriál bol natočený podľa knižnej série z pera Andrzeja Sapkowskeho a momentálne sa teší obrovskej popularite.

Gepostet von The Witcher: Monster Slayer am Mittwoch, 26. August 2020

Hra ťa prenesie do mystického sveta

Okrem seriálu vznikli už aj hry, vďaka ktorým sa môžu ľudia preniesť do fantasy sveta na svojom počítači či konzole. Po novom však vznikla už aj hra pre mobily s využitím AI. Hra bude fungovať na podobnom princípe ako Pokémon GO, až na to, že tu budeš mať do činenia s trochu hrozivejšími tvormi.

Hra nesie názov The Witcher: Monster Slayer a využíva rozšírenú realitu. Tvojou úlohou bude chodenie po okolí a objavovanie monštier, s ktorými budeš musieť bojovať. Nebude to však úplne jednoduché, na každý boj sa budeš musieť pripraviť. Súčasťou bude tréning tvojej postavy, varenie elixírov, príprava bômb a mnohé iné aktivity.

Hra by mala byť čoskoro dostupná pre Android aj iOS. Tvorcovia sľubujú úplne nové zážitky, ktoré si so seriálom či knihou nemohol doposiaľ získať. Nevídané príšery a možnosť stať sa zaklínačom. Ak si teda fanúšikom Zaklínača a máš rád podobné fantasy svety, v tom prípade je táto hra ako stvorená pre teba.

Henry Cavill Fighting GIF by NETFLIX - Find & Share on GIPHY


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť