Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Podnájomníčka sa kruto pomstila majiteľovi bytu, ktorý si dohadoval obhliadky, ako sa mu zachcelo

Pripravila preňho vskutku nemilé prekvapenie.


Každý by najradšej býval vo vlastnom, no stačí jeden pohľad na momentálny trh s nehnuteľnosťami a je jasné, že väčšina bežných smrteľníkov si to jednoducho nemôže dovoliť. Ceny sú vražedné, platy nízke, a tak ľuďom neostáva nič iné, ako si niečo prenajať. A niekedy to je fajn, to nie že nie. Inokedy to však môže dopadnúť úplne tragicky.

Niektorí prenajímatelia naozaj nevedia, čo od dobroty. Nielenže za garsónku s rozlohou dva metre štvorcové pýtajú prachy ako za štvorizbák v strede Manhattanu, ešte nemajú ani len toľko chochmesu, aby rešpektovali toho, kto v ňom býva. Táto slečna má presne s takýmto druhom exemplárneho idiota skúsenosti. Rozhodla sa však, že to len tak nenechá.

Pre prenajímateľa pripravila nepríjemné prekvapenie

Taylor, ktorá na TikToku vystupuje ako @trashy_taylor, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o prekvapenie, z ktorého majiteľ jej bytu nebol asi práve dvakrát nadšený. „Vyzerá to tak, že sa zastavím zajtra medzi 9 – 9:30. Chalanisko ma poprosil o obhliadku. Vidíme sa neskôr,“ píše sa v správe od prenajímateľa, ktorú mladá žena zdieľala na internete.

Nestalo sa to prvýkrát. Podľa jej slov je úplne bežné, že si chalan dohodne obhliadku bez jej súhlasu a ona toho mala už tak akurát plné zuby.

Byt teda nechala v takom stave, že by si ho prenajal naozaj len čistý zúfalec. „Nech vedia, že máme problémy so švábmi,“ hovorí vo videu, zatiaľ čo na stole necháva prípravok proti škodcom. Okrem neho na chladničku pripevnila odkaz pre deratizéra, v ktorom pracovníka žiada, aby sa zameral najmä na kuchyňu a spálňu, keďže tam sa to chrobákmi údajne len tak hemží.

To však nebolo všetko. Vyriadila sa aj na kúpeľni, kde okrem prázdnych obalov od tampónov, menštruačného kalíška a liekov proti vaginálnej mykóze nechala aj odkaz, ktorý hlásal: Vyzdvihni mi ten krém na hemoroidy. „Nemám hemoroidy,“ dopĺňa vo videu, keby náhodou niekto o tejto skutočnosti pochyboval.

Shutterstock

Ľudia na internete sa na jej kúsku dobre bavili

Video sa stalo okamžitými virálom, ktorý má momentálne stovky tisícov zhliadnutí. A v komentárovej sekcii to žilo. „Mala si v spálni nechať aj nejaké hračky pre dospelých,“ poradil jej jeden z používateľov. „Mám podobnú skúsenosť. Odkedy som na dvere nalepila odkaz, nech nezabudnú zamknúť, lebo máme problémy s kradnutím, už žiadna obhliadka nebola,“ podelila sa nejaká slečna o svoj vlastný príbeh. A čo ty? Schvaľuješ jej reakciu alebo si myslíš, že to už bolo trochu cez čiaru?


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.