Podozrivý v prípade Maddie McCann sa prvýkrát vyjadril k svojim obvineniam

Muž, ktorý si odpykáva trest za znásilnenie, prelomil mlčanie.

Zdroj: Profimedia

Maddie McCann ako trojročná zmizla z hotela v rezorte Praia da Luz v Portugalsku. O tomto prípade sme celkom podrobne písali na EMEFKA. V prvom rade sme ti priniesli zhrnutie celého prípadu, ale aj nové informácie, ktoré svetu prezradili vyšetrovatelia.

prišli s vyhlásením, v ktoré už málokto dúfal: prípad zmiznutia Maddie sa chýli ku koncu a vyšetrovatelia majú hlavného podozrivého. Ako uvádza aj portál Metro, je ním Christian Brückner. Ten si momentálne odpykáva trest za znásilnenie 72-ročnej Američanky, ku ktorému došlo práve v Portugalsku.

Profimedia

Odsúdenec tvrdí, že je nevinný

V čase, keď tam bola Maddie na dovolenke so svojimi rodičmi a súrodencami, tam pobýval aj Brückner. Vyšetrovatelia sú si podľa vlastných slov istí, že za zmiznutím dievčatka je práve on. Podľa nich Maddie uniesol, zavraždil a neskôr sa zbavil jej tela. Polícia dodala, že má k dispozícii aj konkrétne dôkazy, ktoré vinu Brücknera jednoznačne potvrdzujú.

On sám sa ale doteraz k týmto obvineniam nevyjadroval. Mlčanie prerušil až pred niekoľkými dňami a jeho výpoveď priniesol nemecký denník Bild. Brückner svoju vinu poprel a obvinenia označil za „škandalózne“. „Obvinenie odsúdeného je jedna vec. Úplne škandalózne ale je, keď prokurátor ešte pred začatím konania v danej veci zaháji verejnú kampaň s cieľom vyvolať predsudky,“ dodal.

Profimedia

Prokurátorov vyzval, aby rezignovali

Ďalej povedal, že hoci má na konte viacero násilných sexuálnych trestných činov, ktoré boli namierené aj voči deťom, v tomto prípade je nevinný. Prokurátorov Hansa Christiana Woltersa a Utu Lindemann dokonca vyzval, aby na prípad rezignovali. „Obaja ste svojimi svojvoľnými odsúdeniami v minulosti a na základe škandalóznej kampani predsudkov v súčasnosti svetu dokázali, že nie ste hodní zastávať úrad prokurátorov,“ vyhlásil odsúdený pedofil a nazval ich „hanbou nemeckého právneho systému“.

Pridal dokonca aj kreslenú karikatúru, na ktorej si prokurátori v reštaurácii objednávajú dopredu pripravené rozsudky. Maddie McCann zmizla zo svojej hotelovej izby v portugalskom rezorte Praia da Luz 3. mája 2007, kde bola so svojimi rodičmi a súrodencami na dovolenke. Jej zmiznutie šokovalo celý svet a podľa mnohých išlo o „najznámejší prípad nezvestnej osoby v modernej histórii“. Polícia preverovala mnohé verzie, od únosu až po nechcené zabitie. Istý čas boli podozriví aj rodičia dievčatka.

Profimedia

Čítaj ďalej: V roku 2007 došlo k záhadnému zmiznutiu malej Maddie McCann. Prípad je dodnes nevyriešený

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vieš, ako vyzerá zákulisie dokonalých fotiek? Toto je 20 najlepších ukážok


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME