Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

V roku 2011 sa v Rumunsku odohral vskutku bizarný prípad. Ako uvádza aj portál Unilad, 53-ročný muž menom Sorin Bulgaru bol totiž prichytený pri tom, ako používa falošný občiansky preukaz.

Na tom by možno nebolo nič extra zvláštne, s podobnými podvodmi sa stretávame pomerne často. Zaujímavé ale je, že preukaz bol vystavený na meno herca Roberta De Nira. Na preukaze sa skvela tiež hercova fotografia.

Zdá sa ale, že to Bulgaruovi prešlo a nikto nič nespozoroval. Teda, aspoň spočiatku nie. Bulgaru občiansky preukaz využíval na to, aby si od bánk mohol brať pôžičky. Uvádzal tiež, že jeho rodičia sa volajú Anthony a Madonna. Polícia Bulgaruho napokon zatkla a podvodník bol následne odsúdený na 9 rokov za mrežami.

Shutterstock (https://www.shutterstock.com/cs/image-photo/cannes-france-may-19-robert-de-78669838)

Po niekoľkých rokoch ho prepustili na podmienku, ale zdalo sa, že Bulgaru sa príliš nepolepšil. Len krátko po svojom prepustení sa dostal do problémov so zákonom. Polícia totiž v jeho byte objavila 1 373 piluliek extázy. Bulgaru bol teda opäť zatknutý s podozrením, že sa s drogami chystal obchodovať. Podnikavý podvodník tak opäť skončil za mrežami, kde momentálne čaká na súd.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.