Pohľad otrávenej ženy: Prečo nenávidím Veľkú Noc!

Veľká Noc z pohľadu ženy v dome plnom mužov.


Keď som bola ešte špunt, Veľká noc bola fasa vec. Obliekla som si svoju obľúbenú sukňu, mama mi zaplietla copy a čakali sme na šibačov. Potom ma prišli kamaráti vyšibať, dostali kindervajco a desať korún a spokojne šli domov.

 

Zdroj: heavy.com

Teraz som staršia, taká fasa vec to už zase nie je. Celé mužské osadenstvo mojej rodiny si vyhradzuje právo nás, nežné bytosti, na Veľkú noc fyzicky utýrať a večer sa ožrať jak dogy. A my máme byť jeden deň v roku ticho a nechať sa. 

Zdroj: memehub.com

Môj otec je šialenec a ja som veľmi tuhý spáč, čo je na Veľkú noc celkom nah*vno kombinácia. Ja viem, že rodičov si máme vážiť. Ja viem, že nás ľúbia, vychovávajú, šatia a nenechajú nás skapať od hladu, ale keď vám niekto prehodí záhradnú hadicu cez balkón do postele a potom pustí plný prúd ľadovej vody, nenazveš ho inak jak hovädo. Toto mi ten tvor, čo kedysi daroval mojej mame spermiu a teraz sa tvári ako pán ľudstva, spravil. O pol piatej ráno! A ja len počujem, ako sa „šibi, ryby, mastné ryby“ ozýva dole zo záhrady. Do mňa dvesto dvadsať a prisahám, že keby som pred pár rokmi nevyšla z jeho vajca tak mu tú hadicu strčím do zadku. A aj keď som vyšla, tak to zvažujem. A tak sa o pol piatej ráno šuchcem sprchovať, lebo tá hadica nebola použitá od predminulého leta a tuším tam nakadil aj dáky hlodavec.

Zdroj: pinterest.com

Je sedem hodín ráno a ja som už nespala, lebo nemám na čom. Keď sa mama dozvedela o otcovom atentáte na jej jedinú dcéru, vyhnala ma sušiť matrac na balkón. (Desať minút som po ňom skákala a snažila sa vytlačiť z neho vodu.) Bolo je úplne jedno, že som mohla v sekunde zomrieť na infarkt alebo postupne na otravu fekáliami, hlavne, že matrac bude ok.

Zdroj: pinterest.com

O sedem tridsať to vzdávam a idem si urobiť kávu. Spoza rohu na mňa vyskočí dedko a vyleje na mňa voňavku, ktorú babka v deväťdesiatom piatom vyhrala v tombole na Balatone. „Nech nám vyrastieš pekne do krásy.“ Že nespĺňam štandard krásy na Victoria’s Secret anjelika som už vedela, ale že nespĺňam štandard ani môjho dedka? Už som dospelá dedo, keď sa ti nepáčim teraz, iné to už asi nebude, ani keby si na mňa vylial fľašu Chanel 5.

Zdroj: thinkprogress.org

Ku kávovaru som sa ešte stále nedostala. Cestu mi skrížil strýko s tým nemanželským parchantom, ktorý mi ľúbi v noci prdieť do ucha a vrchol jeho zábavy je, keď si strčí do zadku zapálenú petardu. Strýko na mňa zo slušnosti vyleje za hrnček vody, aby sa nepovedalo a ide do kuchyne na jedno poldeci, ale ten jeho pätnásťročný zasran ma bije korbáčom hlava nehlava, očividne inšpirovaný 50 odtieňmi šedej a podgurážený nealkoholickým radlerom.

Zdroj: roosterteeth.com

Keď sa konečne dotrepem do kuchyne, zas som mokrá, zadok mám došľahaný ako po noci s krvilačným sadomasochistickým psychopatom a smrdím ako hovno. Hovno z deväťdesiateho piateho. A potom príde moja najmilovanejšia maminka a povie: „Ale veď to nie je zas až také zle.“ Hej, nie je, lebo na teba si nikto nedovolí po tom, čo si im minulý rok vyliala desať litrov domácej pálenky do záchoda za to, že ťa vyšibali, že?

Zdroj: rebrn.com

Nasratá odchádzam vypiť si kávu na záhradu. A tam, hľa. Môj rodič mužského pohlavia zaspal na hojdačke riťou hore. Venujem záhradnej hadici jeden zvodný pohľad. Pomsta bude sladká.

Zdroj: quickmeme.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

Microsoft sa po 32 rokoch lúči so Skicárom - v najnovšom update ho už nenájdeme

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
173
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

  1. Ja som úspešne odolávala vode a šibaniu zamknutá v mojej izbe ,dokým ma nevyhnal hlad a musela som isť pomôcť urobiť mame obed. Ale že vo dverách na terasu stojí môj vzdialený bratranec vyškiera sa ako malý som si nevšimla. Keď ma chytil nemala som žiadnu možnosť k úteku. Nato ma chytil ešte aj jeho kamarát a ja som nemala už ani tú najmenšiu šancu. Pustili hadicu a v tej najväčšej zime ma tam zlial do poslednej nitky. A môj drahý tatko celý vyškerený stál pri garáži a nemal ani najmenší záujem mi pomôcť .Ale ja som sa ako správna žena nedala a vyštartovala do kuchyne. Tam som si misku napustila vodou a vyliala ju cez zábradlie na terase rovno na chalanov. Bohužiaľ som trafila len jedného . Druhý sa úboho schovával a nechcel schytať jeho dávku zdravia. Ale ja mu to raz úspešne vrátim.

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Pohľad otrávenej ženy: Prečo nenávidím Veľkú Noc!

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME