Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

O rodinke, ktorá si vytvára pohľadnice podľa svojej vlastnej predstavy, sme písali už v minulosti. Tentoraz sa vtipnú pohľadnicu rozhodli zopakovať. Pozri si ich zábavné obrázky a prečítaj si príbeh tejto rodiny, ktorá sa rozhodla, že bude svojich blízkych šokovať svojimi pohľadnicami. Na ich najnovší počin upozornil portál boredpanda.

U Američanov je totiž zvykom, že svojej rodine a blízkym rozposielajú vo vianočnom období pohľadnice. Na pohľadniciach sú zväčša rodiny, ktoré sú odfotené v štúdiu pri nejakom pozadí. Táto rodina si však povedala, že chce prísť s niečím originálnym, preto si vytvára pohľadnice svojpomocne.

Život s deťmi nikdy nevyzeral ako z pohľadnice

Keďže byť rodičom troch detí je celkom náročná úloha, nikdy to nevyzerá ako z pohľadníc, ktoré väčšina ľudí posiela svojim blízkym. Rodina sa teda rozhodla, že vytvorí pohľadnicu, ktorá je bližšie k realite.

Inšpiroval ich k tomu prvý pokus o vytvorenie rodinnej pohľadnice, keď mali čerstvého ročného potomka. Ten nedokázal na fotke obsedieť, a keď bol konečne chvíľu bez pohybu, tak zas niekto na fotke žmurkol. Pokus o idylickú fotku teda nevyšiel.

Rozhodli sa urobiť svoje originálne pohľadnice

Akonáhle videli momentky, ktoré vznikli u fotografa, nevedeli sa prestať smiať. Rozhodli sa teda, že sa inšpirujú práve takýmito nepodarenými zábermi a vytvoria ich ešte viac šialené. Začali vytvárať úprimné pohľadnice, ktoré sa nehrajú na naškrobenú rodinku, ktorá je dokonalá ako vo väčšine filmov.

Pohľadnice vznikajú tak, že deti fotia samostatne a následne ich photoshopujú do finálnej scénky. Snažia sa, aby bolo na pohľadniciach čo najmenej viditeľné, že sú upravované, keďže ľudia sú na toto čím ďalej tým viac citlivejší.

Na pohľadniciach ich teda vidíš ako zachraňujú vianočný stromček pred demoláciou ich dieťaťa, ako sa deti rozhodli ozdobiť stromček, alebo naštartovať auto v smere Severného pólu.

Ani tento rok nenechajú svojich blízkych bez úsmevu na tvári

Rodina sa rozhodla v úspešnej tradícii pokračovať a na tento rok vyrobili ďalšiu pohľadnicu. Je na nej zachytená rodina vo vianočných svetroch a deti v rôznych polohách. Jedno je zavesené na drone, ďalšie má na rukách dopravné kužele a ďalšie ovláda dron, na ktorom je zavesené jedno z detí.

Pohľadnice, ktorými doteraz potešili svojich blízkych

For 6 years I’ve tried to capture the essence of raising kids in our Christmas cards. Here is this year’s card. from r/funny

Zdroj: boredpanda


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.