Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Kari a Dustin Dreesovci si len v decembri kúpili nový dom v jednej z lepších častí Atlanty. Kto by sa netešil z vlastného bývania na úrovni? Ako píše Associated Press, príroda sa Dreesovcom rozhodla prekaziť radosť nezvyčajným spôsobom.

Pár na niekoľko dní odcestoval za rodinou a po príchode domov ho čakal desivý pohľad – poškriabané dlážky, obhryzený nábytok, deravá pohovka. Domovom sa šíril hrozný zvierací zápach. Ako sa zistilo, za všetko mohla jedna jediná veverička, ktorá v byte uviazla. Ako sa tam ale hlodavec dostal?

Zaujímavosťou je, že krátko po odchode Dreesovcov sa v dome spustil poplach. Priatelia všetko skontrolovali, ale keďže nenašli žiadne stopy vniknutia, vec uzavreli ako falošný poplach. Neskôr vyšlo najavo, že práve to bol okamih, keď veverička zrejme padla do komína.

Bring It Reaction GIF by reactionseditor - Find & Share on GIPHY

Druhý šok zažili Dreesovci po tom, ako sa dozvedeli, že poisťovňa im nepreplatí náklady spojené s opravami a upratovaním. V poistnej zmluve je totiž vyslovene uvedené, že nepokrýva škody spôsobené hlodavcami. Poisťovňa aspoň ponúkla dvojici možnosť náhradného bývania, kým sa ich domov neuvedie do uspokojivého stavu.

Zdroj: apnews.com


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.