Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka
Zdroj: ©AGBO / MovieStillsDB

Pokračovanie akčného hitu aj fantasy anime. 7 filmov, ktoré v júni dorazia na stream platformy

Streamovacie služby ponúknu zaujímavý obsah aj v júni.

Aj v júni sa na rôznych streamovacích službách objaví viacero zaujímavých filmov. Na svoje si prídu romantické duše, milovníci akcie, ale aj dokumentov či anime.

Poďme sa na jednotlivé snímky pozrieť podrobnejšie.

1. A Beautiful Life

Hudobná romantická dráma A Beautiful Life od Mehdiho Avaza sa točí okolo rybára Elliotta, ktorý má veľký hudobný talent. Keď ho objaví hudobná producentka Suzanne, dostane možnosť naštartovať profesionálnu kariéru. Je ale na niečo také pripravený?

Hlavnú rolu stvárnil dánsky spevák Christopher, okrem neho uvidíme aj Ingu Ibsdotter Lilleaas, Christine Albeck Børge, Ardalana Esmailiho, Sebastiana Jessena či Jonathana Harboea. Snímku si budeme môcť zapnúť na Netflixe od 1. júna.

YouTube video

2. My Fault

Romantickú drámu My Fault natočil Domingo González. Hlavnou hrdinkou je mladá Noah, ktorá musí opustiť svoje mesto a priateľov a presťahovať sa do sídla bohatého manžela svojej matky. Tu sa zoznámi so svojím nevlastným bratom Nickom. Netrvá dlho a preskočí medzi nimi iskra a obaja sa do seba bláznivo zamilujú.

V snímke si zahrali Anastasia Russo, Gabriel Guevara, Fran Berenguer, Noah Casas, Marta Hazas, Ivan Massagué či Iván Sánchez. My Fault si odbije premiéru 8. júna na Prime Video.

YouTube video

3. The Wonder Weeks

Komédia The Wonder Weeks vznikla v réžii dvojice Appie Boudellah a Aram van de Rest. V centre príbehu budú tri moderné páry, ktoré sa snažia dostáť náročným rodičovským povinnostiam a zároveň s nimi zosúladiť vzťahy a prácu. Jednoduché to však rozhodne nebude.

Hlavné úlohy stvárnili Sallie Harmsen, Yolanthe Cabau, Sarah Chronis, Louis Talpe, Frederik Brom či Katja Schuurman. Snímka zamieri na Netflix 9. júna.

YouTube video
Slovenka vo Švajčiarsku: Nerobím to, čo som vyštudovala, ale v zahraničí človek musí zatnúť zuby

Odporúčame prečítať:

Slovenka vo Švajčiarsku: Nerobím to, čo som vyštudovala, ale v zahraničí musí človek zatnúť zuby

4. Stan Lee

Dokumentárny film Stan Lee natočil David Gelb a ako hovorí už jeho názov, pozrieme sa v ňom na život a dielo legendárneho komiksového scenáristu Stana Leeho.

Ten je podpísaný pod mnohými kultovými superhrdinami (vymyslel Spider-Mana, Iron Mana, X-Men či Doctora Strangea). Dokument tak rozhodne bude mať z čoho čerpať. Premiéru si odbije 16. júna na Disney+.

YouTube video

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.