Pokračovanie Jumanji je tu! V kinách nás podľa všetkého opäť čaká dobrá zábava

Jumanji: Ďalší level vstúpi do slovenských kín už 12. decembra.

Zdroj: Itafilm

Technicky vzaté, Jumanji: Vitajte v džungli z roku 2017 bolo priamym sequelom ku kultovému dobrodružstvu Jumanji s Robinom Williamsom z roku 1995. Išlo o veľký úspech, čo v hollywoodskej matematike hovorilo, že nás neminie pokračovanie (teda chronologicky tretí diel). Jeho názov je Jumanji: Ďalší level a práve sa dostáva aj do slovenských kín.

Nový film priamo nadväzuje na Vitajte v džungli. Opäť sa stretneme so starými známymi hrdinami Marthou, Bethany a Fridgeom. Tí sa opäť vrátia do hry Jumanji, aby v nej našli kamaráta Spencera, ktorý záhadne zmizol. Ich cesta bude plná nebezpečných nástrah, ktoré sa od minulého dobrodružstva zmenili a celá hra je tak omnoho náročnejšia. Podarí sa im splniť svoju úlohu?

Aj Jumanji: Ďalší level režíroval overený Jake Kasdan, ktorý sa postaral už o predchádzajúci diel. V hlavných úlohách, pravdaže, opäť uvidíme Dwayna „The Rock“ Johnsona, Jacka Blacka, Kevina Harta a Karen Gillian. Z nových hereckých posíl môžeme menovať napríklad Awkwafinu, Dannyho Glovera a Dannyho DeVita.

Ako sme poznamenali vyššie, predchádzajúci diel si odniesol pozitívne hodnotenia kritikov a išlo aj o mimoriadny finančný úspech. Je preto jasné, že tvorcovia sa budú snažiť na tento hit nadviazať. A treba povedať, že majú všetky predpoklady na to, aby uspeli: kvalitný kasting, ktorý sa osvedčil už minule, skúseného režiséra a skvelý a zaujímavý svet samotnej hry.

Trailer navyše naznačuje, že nás opäť čaká príjemná a celkom adrenalínová akčná zábava, ktorá osloví nielen decká, ale aj ich rodičov. Tušíme, že sa tu opäť chystá veľký úspech. O kvalitách Jumanji: Ďalší level sa presvedčíme už 12. decembra 2019.

Itafilm

Tento obsah vznikol v spolupráci s Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Psychologické triky, ktoré ti pomôžu v každodennom živote

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME