Policajt zneužil svoje právomoci, aby flirtoval s vodičkou. Nakoniec ostal bez práce

Toto bol veľmi nevydarený pokus o flirt…

Zdroj: Shutterstock

Pomáhať a chrániť. To je heslo slovenského policajného zboru a v ideálnom svete by sa ním mali všetci – nielen slovenskí – ochrancovia zákona riadiť. Lenže melón má kôstky, dane sa neplatia samé a je teda viac než jasné, že v ideálnom svete rozhodne nežijeme. A ten náš je na čestných policajtov pomerne chudobný.

Ako v každom odvetví, aj tu sa nájdu svetlé výnimky. O to viac je však tých, ktorým moc stúpla do hlavy a radi ju zneužívajú na súkromné účely. S knižným exemplárom takéhoto policajta mala nedávno tú česť aj Emily Hackler, 21-ročná žena z Rossfordu z amerického Ohia.

© Shutterstock

Príslušník policajného zboru ju v súkromnom aute sledoval po diaľnici, zneužil právomoci na dohľadanie jej súkromných údajov a nakoniec ju bez chochmesu kontaktoval na facebooku. To všetko len preto, aby jej povedal, aká je sexy. „Bola sranda naháňať ťa,“ odštartoval konverzáciu Glenn Goss Jr., ktorý sa rozhodol okoreniť si cestu do práce nanajvýš nevhodným spôsobom.

Takto prebiehala konverzácia s netaktným policajtom

Gepostet von Emily Hackler am Montag, 15. Juni 2020

Gepostet von Emily Hackler am Montag, 15. Juni 2020

Gepostet von Emily Hackler am Montag, 15. Juni 2020

Žena bola spočiatku zmätená. Netušila, kto Glenn je, čo od nej chce a v neposlednom rade ani to, ako sa k nej vôbec dostal. A potom jej poslal svoju fotku v policajnej uniforme. „Prepáč, viem, že je to trochu divné, ale chcel som ťa napomenúť za rýchlu jazdu a musím povedať, že si fakt kočka,“ pokračoval Glenn.

Asi nie je nutné hovoriť, že z idiotských baliacich stratégií obsadzuje táto jednu z prvých priečok, ale predsa. Fakt to nebol dobrý nápad. Možno si myslel, že to zaberie. Že je fakt prudko romantické stopovať náhodné okoloidúce, čo ti skrížia cestu v civile, a že bude slečna celá bez seba, že sa práve ona stala objektom tvojho záujmu. Asi ťažko.

Emily chcela vedieť, ako sa k nej policajt vôbec dostal, a rýchlo dostala svoju odpoveď. Prezradila ju jej ŠPZ-ka. Ak o tom dovtedy ešte pochybovala, teraz si už bola istá – jeho správanie bolo totálne, ale že totálne cez čiaru. „Nemám rada stalkovanie a obťažovanie. Nemal si právo vyhľadať si moje súkromné údaje mimo práce ani ma kontaktovať,“ odbila ho Emily.

© Shutterstock

Neostalo len pri slovách. Mladá žena sa rozhodla posunúť veci ďalej a celú situáciu riešiť legálnou cestou. A dobre urobila. Vysvitlo, že nebola prvá, s ktorou sa syn bývalého šéfa rossfordskej polície takto zahrával. Glenna Gossa Jr. napokon suspendovali, odobrali mu zbraň aj odznak. Ako vyšetrovanie postupovalo, rozhodol sa zo svojej pozície nadobro odstúpiť.

Zdroj: Emily Hackler / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
46
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
25
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fotografie ako dôkazy, že život s vtipnou frajerkou je na nezaplatenie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME