Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Pomáhať a chrániť. To je heslo slovenského policajného zboru a v ideálnom svete by sa ním mali všetci – nielen slovenskí – ochrancovia zákona riadiť. Lenže melón má kôstky, dane sa neplatia samé a je teda viac než jasné, že v ideálnom svete rozhodne nežijeme. A ten náš je na čestných policajtov pomerne chudobný.

Ako v každom odvetví, aj tu sa nájdu svetlé výnimky. O to viac je však tých, ktorým moc stúpla do hlavy a radi ju zneužívajú na súkromné účely. S knižným exemplárom takéhoto policajta mala nedávno tú česť aj Emily Hackler, 21-ročná žena z Rossfordu z amerického Ohia.

© Shutterstock

Príslušník policajného zboru ju v súkromnom aute sledoval po diaľnici, zneužil právomoci na dohľadanie jej súkromných údajov a nakoniec ju bez chochmesu kontaktoval na facebooku. To všetko len preto, aby jej povedal, aká je sexy. „Bola sranda naháňať ťa,“ odštartoval konverzáciu Glenn Goss Jr., ktorý sa rozhodol okoreniť si cestu do práce nanajvýš nevhodným spôsobom.

Takto prebiehala konverzácia s netaktným policajtom

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=571498087070012&set=pcb.571413867078434&type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=571498123736675&set=pcb.571413867078434&type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=571498093736678&set=pcb.571413867078434&type=3&theater

Žena bola spočiatku zmätená. Netušila, kto Glenn je, čo od nej chce a v neposlednom rade ani to, ako sa k nej vôbec dostal. A potom jej poslal svoju fotku v policajnej uniforme. „Prepáč, viem, že je to trochu divné, ale chcel som ťa napomenúť za rýchlu jazdu a musím povedať, že si fakt kočka,“ pokračoval Glenn.

Asi nie je nutné hovoriť, že z idiotských baliacich stratégií obsadzuje táto jednu z prvých priečok, ale predsa. Fakt to nebol dobrý nápad. Možno si myslel, že to zaberie. Že je fakt prudko romantické stopovať náhodné okoloidúce, čo ti skrížia cestu v civile, a že bude slečna celá bez seba, že sa práve ona stala objektom tvojho záujmu. Asi ťažko.

Emily chcela vedieť, ako sa k nej policajt vôbec dostal, a rýchlo dostala svoju odpoveď. Prezradila ju jej ŠPZ-ka. Ak o tom dovtedy ešte pochybovala, teraz si už bola istá – jeho správanie bolo totálne, ale že totálne cez čiaru. „Nemám rada stalkovanie a obťažovanie. Nemal si právo vyhľadať si moje súkromné údaje mimo práce ani ma kontaktovať,“ odbila ho Emily.

© Shutterstock

Neostalo len pri slovách. Mladá žena sa rozhodla posunúť veci ďalej a celú situáciu riešiť legálnou cestou. A dobre urobila. Vysvitlo, že nebola prvá, s ktorou sa syn bývalého šéfa rossfordskej polície takto zahrával. Glenna Gossa Jr. napokon suspendovali, odobrali mu zbraň aj odznak. Ako vyšetrovanie postupovalo, rozhodol sa zo svojej pozície nadobro odstúpiť.

Zdroj: Emily Hackler / Facebook 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.