Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

„Pustite ma von! Pustite ma von!“ znelo ulicami jedného floridského predmestia. Netrvalo dlho a na telefonát znepokojeného obyvateľa na miesto vyrazila policajná hliadka. Podľa Associated Press čakalo policajtov bizarné prekvapenie.

Hliadka na adrese zastihla staršieho muža, ktorý pred domom opravoval svoje auto. Ten bol ochotný s políciou spolupracovať – zvolal „Rambo!“ a na chvíľu vbehol dnu. To, čo nasledovalo, nebol útok akčného hrdinu v podaní Silvestra Stalloneho. Namiesto toho sa chlapík vrátil a na ruke niesol veľkého zeleného papagája. Papagáj Rambo bol pôvodcom znepokojivých slov.

Výkriky, ktoré je na začiatku videa počuť, znejú skutočne zúfalo. Vôbec sa nemožno čudovať susedovi, ktorý na ich základe usúdil, že v blízkosti je zrejme nejaké dieťa, ktoré niekde uviazlo alebo je niekde väznené. Pravda je taká, že vetu „Pustite ma von!“ naučil Ramba majiteľ, keď bol ešte úplne malý a väčšinu času trávil v klietke.

Parrot Headbang GIF - Find & Share on GIPHY

Každý, kto kedy choval papagája, vie, že s nimi nuda jednoducho nehrozí. Ide o veľmi inteligentné zvieratá s bohatou kreativitou, ktoré neustále skúmajú okolie a dokážu používať rôzne predmety. Podaktoré druhy, ako napríklad dotyčný Rambo, sa môžu naučiť rozprávať a je len na tebe, ako túto ich vlastnosť využiješ.

Zdroj: apnews.com


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť