Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

„Pustite ma von! Pustite ma von!“ znelo ulicami jedného floridského predmestia. Netrvalo dlho a na telefonát znepokojeného obyvateľa na miesto vyrazila policajná hliadka. Podľa Associated Press čakalo policajtov bizarné prekvapenie.

Hliadka na adrese zastihla staršieho muža, ktorý pred domom opravoval svoje auto. Ten bol ochotný s políciou spolupracovať – zvolal „Rambo!“ a na chvíľu vbehol dnu. To, čo nasledovalo, nebol útok akčného hrdinu v podaní Silvestra Stalloneho. Namiesto toho sa chlapík vrátil a na ruke niesol veľkého zeleného papagája. Papagáj Rambo bol pôvodcom znepokojivých slov.

Výkriky, ktoré je na začiatku videa počuť, znejú skutočne zúfalo. Vôbec sa nemožno čudovať susedovi, ktorý na ich základe usúdil, že v blízkosti je zrejme nejaké dieťa, ktoré niekde uviazlo alebo je niekde väznené. Pravda je taká, že vetu „Pustite ma von!“ naučil Ramba majiteľ, keď bol ešte úplne malý a väčšinu času trávil v klietke.

Parrot Headbang GIF - Find & Share on GIPHY

Každý, kto kedy choval papagája, vie, že s nimi nuda jednoducho nehrozí. Ide o veľmi inteligentné zvieratá s bohatou kreativitou, ktoré neustále skúmajú okolie a dokážu používať rôzne predmety. Podaktoré druhy, ako napríklad dotyčný Rambo, sa môžu naučiť rozprávať a je len na tebe, ako túto ich vlastnosť využiješ.

Zdroj: apnews.com


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.