Pondelok 25.10.2021
sk
Aurel
cz
Beáta
, Beata

Hlúpy nápad sa skončil nehodou. Portál BBC priniesol správu o tom, že vo francúzskom meste Roubaix došlo k havárii policajného auta. To narazilo do iného zaparkovaného vozidla. V policajnom aute sa nachádzalo šesť policajtov. Vodič nad vozidlom stratil kontrolu po tom, čo naňho jeho kolegyňa zo žartu použila paralyzér.

Pravdepodobne sa nikto nezranil, policajti však z miesta činu utiekli. Celý incident si ale všimol okoloidúci svedok, ktorý zavolal na políciu. Neskôr sa dotyčných strážcov zákona podarilo vypátrať a traja z nich skončili za mrežami.

Shutterstock

Traja policajti sa postavia pred súd

Maître Emmanuel Riglaire, advokát policajtky, ktorá paralyzér použila, novinárom potvrdil, že celá nehoda naozaj vznikla kvôli hlúpemu žartu. „Medzi policajtmi vládla dobrá atmosféra, rozumeli si,“ prezradil. „Takže sa proste len bavili a správali sa ako hlupáci.“ Chcela mu vraj uštedriť len „taký ľahký šok“, ale zrejme si neuvedomila, aké nebezpečné to je. Tento pokus o „humor“ ale bude mať dohru pred súdom.

Policajtka bola obvinená za spôsobenie úmyselného násilia so zbraňou a ohrozenie života iných ľudí. Ak ju uznajú vinnou, môže skončiť za mrežami. Okrem nej bolo obvinenie vznesené aj voči jej dvom kolegom, a to zo spôsobenia nehody, úteku z miesta činu a napomáhaní pri ňom.

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť