Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.7.2024
sk
Nina
cz
Bořek

Niekedy sa stanú zvláštne náhody. Už viackrát sme zažili prípady, keď sa skutočnosťou stali fiktívne príbehy z kníh či filmov. Hoci prím v tejto oblasti jednoznačne držia nesmrteľní Simpsonovci, do zoznamu seriálov, ktoré predpovedali skutočnosť, môžeme zapísať aj Breaking Bad.

Policajné oddelenie v meste Galesburg, Ilinois, na svojej stránke uverejnilo fotku muža, po ktorom je vyhlásené pátranie. Chlapík bol v podmienke a veci si zbytočne skomplikoval prechovávaním pervitínu. Podstatné je to, že vyzerá totálne ako „perníkový tatko“ Walter White, hlavná postava seriálu Breaking Bad.

https://www.facebook.com/galesburgpolicedepartment/photos/pcb.2230471173745968/2230469470412805/?type=3&theater

Todd W. Barrick Jr. nielenže akoby z oka vypadol seriálovému pernikárovi, spája ho s ním aj rovnaká kriminálna činnosť. Aby bola zhoda dokonalá, hľadaný zločinec má 50 rokov – presne taký starý bol aj Walter White na začiatku seriálu. Nie je preto prekvapením, že komentáre pod príspevkom na policajnej stránke sú plné referencií na Breaking Bad.

EMEFKA

Bude zaujímavé sledovať, čo príde skôr: dolapenie „skutočného“ Heisenberga alebo film, ktorý definitívne uzavrie seriál Breaking Bad. El Camino: A Breaking Bad Movie sa totiž objaví na Netflixe už 11. októbra.

Breaking Bad GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: unilad.co.uk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.