Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 19.6.2024
sk
Alfréd
cz
Leoš, Leo

Polícia obvinila 26-ročného muža, prepadol predavačku v potravinách

Muž bol v minulosti trikrát súdne trestaný za prečiny nebezpečného vyhrážania.


Dvanásťročný trest odňatia slobody hrozí 26-ročnému mužovi, ktorý v utorok 9. mája okolo poludnia lúpežne prepadol predavačku v jednej z handlovských predajní potravín. O podrobnostiach prípadu informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Muž po vstupe do odchodu vytiahol nôž a pri pokladničnom pulte od predavačky žiadal peniaze. „Žena z obavy o svoj život a zdravie vydala páchateľovi z registračnej pokladnice 80 eur. Ten následne z miesta činu ušiel na neznáme miesto,“ uviedla polícia.

Policajti začali okamžite po páchateľovi tohto skutku pátrať, o niekoľko hodín ho zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. „Prievidzský vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 26-ročnému mužovi pre zločin lúpeže. Po vykonaní potrebných procesných úkonov bude spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby,“ dodala polícia s tým, že muž bol v minulosti trikrát súdne trestaný za prečiny nebezpečného vyhrážania.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.