Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Polícia obvinila 28-ročného muža pre predaj drog, hrozí mu 15 rokov väzenia

Na viacerých miestach v hlavnom meste prechovával a predával omamné a psychotropné látky.


Bratislavská polícia obvinila 28-ročného Andreja K. z okresu Tvrdošín, ktorý na viacerých miestach v hlavnom meste prechovával a predával omamné a psychotropné látky, najmä cannabis.

V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na desať až 15 rokov. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Podozrivého zadržali policajti v stredu (10. 5.) v rámci policajnej akcie King pred obytným domom na Bajkalskej ulici v Bratislave. V rámci domových prehliadok a prehliadok nebytových priestorov zaistili zelenú sušenú rastlinu v celkovej hmotnosti 4879 gramov.

„Na základe výsledkov skúmania bolo preukázané, že zaistené množstvo zodpovedá celkovo 9758 obvyklým jednorazovým dávkam drogy v celkovej hodnote takmer 25.000 eur,“ priblížila polícia s tým, že zaistila aj ďalšie dôkazy a osobné motorové vozidlo značky Volkswagen Arteon.

Muž čelí obvineniu z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Umiestnili ho v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľ podal podnet k návrhu na jeho väzobné stíhanie.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje