Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

S návštevou kina sa mnohým už neodmysliteľne spája aj zakúpenie popcornu. Jeho vôňu a chuť si už proste spájame s prítmím kinosál a filmovými dobrodružstvami. Na Slovensku si na otvorenie kín ešte musíme počkať, ale v americkej Minnesote sa už ich brány otvorili.

Ako ale píše aj portál LADbible, v jednom z nich sa predávali skutočne netradičné balíčky tejto pochutiny. Polícia obvinila manažérku kina Spotlight Theaters Jamie Lynn Hiniker, že do balíčkov s popcornom skryla kokaín.

Shutterstock

Tieto „špeciálne“ balíčky podľa všetkého záujemcom predávala pravidelne za 100 dolárov (takmer 83 eur). Polícia mala Hiniker v hľadáčiku už dlhšie. Bolo im známe, že v kine Spotlight Theaters sa predávajú drogy, ktoré sa ukrývajú do balíčkov pukancov.

Na miesto teda vyslali svojho agenta v utajení, ktorý vystupoval ako záujemca o kúpu drog. S Hiniker dohodol schôdzku a ona mu ich naozaj predala priamo v kine. Pokiaľ bude žene dokázaná vina, hrozí jej 20 rokov za mrežami a finančná pokuta v hodnote 250-tisíc dolárov (viac ako 207-tisíc eur).

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť