Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Polícia sa pripravuje na rizikový zápas Dunajskej Stredy so Slovanom Bratislava

Zápas sa uskutoční v nedeľu v Dunajskej Strede.


Polícia v Dunajskej Strede prijala s avizovaným futbalovým stretnutím v nedeľu (12. 2.) viaceré opatrenia na zabezpečenie verejného poriadku v meste. Zápas medzi klubmi FC DAC Dunajská Streda a Slovan Bratislava označil organizátor podujatia za rizikový. Informuje o tom trnavská polícia na sociálnej sieti.

Veliteľ bezpečnostných opatrení preto rozhodol o zvýšení počtu policajtov pri zabezpečení verejného poriadku. Nasadení budú aj policajti z ostatných okresov v rámci Trnavského kraja. Zvýšený počet policajtov bude v uliciach mesta a okolí štadióna už od popoludnia. O ukončení bezpečnostných opatrení polícia rozhodne na základe vývoja aktuálnej situácie v meste.

POLICAJTI BUDÚ OPÄŤ V PLNOM NASADENÍRIZIKOVÝ FUTBAL BUDE V NEDEĽU V D. STREDEPolícia v Dunajskej Strede prijala s…

Posted by Polícia SR – Trnavský kraj on Friday, February 10, 2023

„V súvislosti s príchodom fanúšikov Slovana približne od 15.45 h bude podľa potreby uzavretá Športová ulica. V čase príchodu fanúšikov Slovana budú následne uzavreté ulice Czibókova, Záhradnícka, Gyulu Szaba, Poľná a I. Gyurcsóa,“ informuje polícia. Žiada fanúšikov oboch tímov, aby sa zdržali nešportového správania nielen v samotnom meste, ale aj počas futbalového zápasu a rešpektovali pokyny polície. Upozorňuje, že vzhľadom na to, že zápas je označený ako rizikový, sa tresty pre výtržníkov zvyšujú na dvojnásobok, maximálna výška je 1000 eur v blokovom konaní.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.