Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor

Polícia sa zaoberá prípadom mladíka, ktorý schvaľoval útok na Tepláreň

Toto je niečo, čo by sa absolútne nemalo tolerovať.


Je troška smutné, že až bezprecedentný útok z nenávisti, ktorý otriasol celým Slovenskom, viedol k tomu, aby sa spoločnosť zmobilizovala proti slovným útokom a nepriateľským vyjadreniam, o aké (hlavne) na internete nie je núdza.

Hlúpy, zlý, nechutný a nevhodný príspevok

Všetci sme si všimli, že na sociálnych sieťach sa nájde veľa ľudí, ktorí otvorene obhajujú hanebnú vraždu dvoch mladých ľudí. Nijaké „hodnoty“ alebo „názory“ nemôžu ospravedlniť tento zločin. Polícia sa v súvislosti s týmito udalosťami rozhodla dôkladnejšie si posvietiť na toxicitu slovenského internetu.

ĎALŠÍ PRÍPAD, KTORÝ POSIELAME KOLEGOM Z NAKAToto už snáď ani nepotrebuje ďalší komentár. Všetky nenávistné…

Posted by Hoaxy a podvody – Polícia SR on Sunday, October 16, 2022

Na stránke Hoaxy a podvody – Polícia SR polícia upozornila na prípad z tohto súdka. Istý Kiko na vraždu zareagoval nasledovnými slovami:Čo sa z toho robí taká veda, však chalan išiel len na poľovačku na zvieratá, čo je na tom také zlé?“ Drahý Kiko, veľa vecí je na tom veľmi zlých! Kde boli otec a mama, keď ti to mali vysvetliť?

Nazývať obete vraždy zvieratami a schvaľovať ich zabitie je fakt silná káva. Niekto si možno povie, že išlo len o vtip. Prečo sa ale nikto nesmeje? Niekto sa ho možno zastane so slovami: „Kiko je len mladý chalan, ktorý toho o živote veľa nevie a každý z nás robí chyby“. Nuž keď už tie chyby robí, mal by byť pripravený niesť za ne následky. Prípadom sa preto zaoberá NAKA.

Tepláreň, vražda na Zámockej, Bratislava, LGBT, vražda z nenávisti, list na rozlúčku

Mohlo by ťa zaujímať:

Vraždil pre svoj národ a rasu. Čo napísal strelec Juraj zo Zámockej v liste na rozlúčku?

Žiaľ, žijeme v spoločnosti, kde útoky a vyhrážky na adresu tých, ktorí sa čímkoľvek odlišujú, sú bežná vec, čo dokazuje aj ďalší prípad, na ktorý polícia upozornila:

"STRIEĽAŤ AKO POTKANY…"V súvislosti s dvojnásobnou vraždou na Zámockej ulici v Bratislave monitorujeme sociálne…

Posted by Hoaxy a podvody – Polícia SR on Monday, October 17, 2022

Nenávisť je väzenie

Niekto, kto nevie, čo je to sloboda slova, bude nariekať, že vďaka slobode slova si môže každý hovoriť čokoľvek. Nie je to tak. Najlepšie to ilustruje práve prípad vraha zo Zámockej, ktorý bol veľkým „fanúšikom“ masových vrahov z Nórska, z USA a z Nového Zélandu.

To, čo sa začalo ospravedlňovaním a schvaľovaním, sa skončilo tragickou snahou o napodobňovanie. To je to, prečo nesmú byť podobné prejavy neznášanlivosti tolerované.

streľba, vrah, bratislava, zámocká ulica

Mohlo by ťa zaujímať:

Strelec zo Zámockej v Bratislave po vražde vypisoval na internet a vysmieval sa polícii

Naozaj môžeme vidieť, že nenávisť je niečo, čo človeka zväzuje a ochudobňuje. Človek, ktorý nenávidí, stráca možnosť spoznať svet v celej svojej rozmanitosti a komplexnosti a vypúšťa zo svojho života ľudí, ktorí by pre neho mohli byť prínosom.

Ak by sa vyššie v článku spomínaný Kiko vzdal svojej odpornej homofóbie, zrazu by získal možnosť navštíviť kaderníka, ktorého by naozaj potreboval.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.