Polícia v Dánsku rieši kurióznu krádež najdrahšej fľaše vodky na svete

Fľaša tejto vodky bola naozaj majstrovské dielo – to si zrejme povedali aj muži, ktorí za ňu neboli ochotní utratiť peniaze a tak ju… ukradli.

Dánska polícia sa aktuálne zaoberá naozaj kurióznou krádežou. Z kodanského baru bola totiž odcudzená fľaša najdrahšej fľaše vodky na svete – Russo-Baltique v hodnote jedného milióna eur! Najhorší na tom je fakt, že nepatrila majiteľovi baru (ktorý si pravdepodobne momentálne trieska hlavu o stenu), ale bola len zapožičaná od istého ruského podnikateľa.

Fľaša Russo-Baltique – jediná na svete – bola ukradnutá z baru Cafe 33 v Kodani. Jej hodnota bola 1 000 000€ a bola vypožičaná od ruského podnikateľa.

Majiteľ Cafe 33 má vo svojom bare 1200 fliaš vodiek. Za pomoc pri nájdení páchateľov ponúka finančnú odmenu.

Pýtate sa, čo na nej mohlo byť také drahé? Nuž, pravda je taká, že fľašu zdobili 3 kg zlata, ďalšie 3 kg striebra a tiež vrchnáčik vyparádený diamantmi. Celá fľaša mala pôsobiť ako predná maska starých veteránov.

Nešťastný vlastník baru Brian Ingberg neváhal a ponúkol odmenu pre každého, kto pomôže nájsť páchateľov zachytených na kamerovom zázname. Za tie nehorázne peniaze, ktoré teraz visí nejakému podráždenému Rusovi, sa tomuto kroku vôbec nečudujeme. Obaja zlodeji mali na hlavách baseballové čiapky, rukavice a mikiny, ktorými si zakrývali tvár.

Policajný vyšetrovateľ tvrdí, že je zatiaľ priskoro predpovedať, či sa páchatelia do podniku vlámali alebo použili kľúč. Jedno je však isté – zlodeji išli len po tejto exkluzívnej fľaši, pretože z baru nezmizlo už nič iné. 33-ročný majiteľ však má vo svojom bare až 1200 fliaš vodiek! Pán Ingberg tiež priznal, že ukradnutá fľaša nebola poistená a bola len požičaná od nemenovaného Rusa. Pevne veríme, že sa mu tento „prúser“ podarí vyriešiť a ktovie, možno bude pri riešení krádeže nápomocný aj nejaký Slovák.

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: EPA

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
11
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Osem žien, ktoré vytvorili svetové rekordy len tým, že mali sex

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME