Sobota 29.1.2022
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Slovenskí policajti majú za sebou ďalší čudný prípad. Polícia Trnavského kraja ho trefne vystihla dramatickým nadpisom na Facebooku: UKRADOL DÁMSKE GAŤKY: VO VÄZENÍ MU BUDÚ ZBYTOČNÉ.

Kriminálnici môžu mať rôznu motiváciu pre svoje zločiny – túžia po moci, po peniazoch či po sláve. Tento nešťastník vyčíňajúci v Dunajskej Strede prejavil oveľa skromnejšie ambície a zrejme sa len potreboval odbaviť v spoločnosti dámskych nohavičiek. Z terasy cudzieho domu vzal spodnú bielizeň a ponožky, následne vnikol na ďalšie tri pozemky, odkiaľ potiahol ešte niekoľko kusov dámskej spodnej bielizne.

shutterstock

Veľmi rýchle dolapenie

Spokojný so svojím „nákupom“ preliezol plot na ulicu, kde nasadol do odomknutého Fiatu. Dobrá nálada chlapíkovi netrvala dlho, pretože hneď ho dolapili príslušníci Obvodného oddelenia PZ Dunajská Streda. Spravodlivosť konala veľmi rýchlo: páchateľ bol obvinený z prečinu porušovania domovej slobody a súd mu už vymeral trest.

https://www.facebook.com/KRPZTT/posts/679338182664167?__xts__[0]=68.ARDtuS43wZ71CsoD_I_TpDvGG7HY2_RJnRXgPd8UkI-KjZmwocGGIby0U5y9H0xlpN4fNY8pohuyMRQE5Ulq2Ws-LY3bMjmAoK2bEfiJrdUEtGNV-43EvcP2QCWj6s5axbod4TceMGfJ0XJ6BhCebcIDrecIVmuIRxtJjhAYBCCI-AriDSa_VNz9QPp98P7_Q8lZP7JXQV4k7hgs2wCY9aZfQ_4Gc_L0_ADwUOVForlXzzVRo2YhgNElLq8oWnvnvZA3A7Wr0stvq0PMrSEm-D_NMSXCiAJMdUZ8TuCn9M7SvsNUm5HliQNrbjRZdvp_BVHZMcoR6pmTgP9PmEXwEsE&__tn__=-R

Nejde o žiadneho nováčika

Vyšlo najavo, že páchateľ nie je žiadnym neviniatkom. Ide o 36-ročného Libora z okresu Dunajská Streda, ktorý bol už 12-krát súdne trestaný (slovom: dvanásť). Nenapraviteľný recidivista zrejme už vyčerpal všetky štandardné zločiny a tentoraz sa nechal zabasnúť za originálnejší skutok.

Pre svojich budúcich spolubývajúcich by si mal dotyčný rýchlo vymyslieť nejaký prijateľnejší príbeh o tom, za čo sa dostal za mreže. Väzni totiž takýchto čudákov nemajú tak úplne v láske a počas jeho osemnásťmesačného výkonu trestu mu určite veľmi radi budú pripomínať trápny zločin, ktorý sa mu stal osudným. Asi to nebude príjemné.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť